Alte știri din fotbal
Toate calculele pentru salvarea de la retrogradare și baraj » Patru echipe tremură, una singură este la mâna ei
2
Prea puțin fotbal » FCSB și Unirea Slobozia au oferit un meci greu de privit în Ghencea
28
A readus U Cluj în prima ligă și a prefațat lupta cu Craiova pentru event: „Cireașa de pe tort sau gustul amar”
0
FCSB, dublă schimbare în prima repriză a meciului cu Slobozia » Portarul Popa, comoționat după ciocnirea cu propriul coleg
0
Știri din fotbal internațional
Florentino Perez i-a făcut „ofertă verbală” lui Mourinho » Ce condiții pune antrenorul Benficăi pentru a semna!
0
Look nou pentru Cosmin Olăroiu! Tehnicianul român a surprins la tragerea la sorți pentru Cupa Asiei
3
Alarmă pentru Chivu înaintea finalei Cupei! » Cel mai în formă jucător al lui Inter s-a accidentat la antrenament
0
Legenda fotbalului englez are o recomandare pentru Robert Lewandowski: „Ar fi un transfer inteligent”
1
Lifestyle
Look de aproape 30.000 de euro pentru Lamine Yamal. Cum a venit starul îmbrăcat la El Clasico
1
Olivia a furat toate privirile la Barcelona - Real Madrid și s-a dus glonț la Yamal!
1
Raluca i-a dat vestea, imediat după promovarea Corvinului în Superliga
2
Pe drum spre marele meci, s-a dezbrăcat și s-a pozat în toaleta avionului: „Regina se întoarce!”
2
Comuna din România în care localnicii plătesc taxe și impozite de drag: ...
Libertatea
Soldați ruși schilodiți în războiul din Ucraina au fost puși să defileze la ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Sorin Grindeanu și PSD, desființați într-un prestigios ziar german: „Fură, ...
Libertatea
Sa il ia copos pe malesani pt nevasta-sa si fi-sa !!!!! Fitilistii astia vor sa distruga Rapidul , malesani : a retrogradat echipe , cere cat nu merita , are gura mare sise crede buricul pamintului ! A]reusit copos sa faca balamuc la RAPID ! SA PLECE copos , ESTE MINORITAR SA NE LASE, FACE NUMAI RAU RAPIDULUI !!!!!!
vii cu scandaluri, certuri ca sa/i faciu pe plac lui copos si sa distrugeti rapidul. nu te vrem, noi vrem pe razvan, sabau sau...bergodi. afara cu tine, copos, manea, tatal si fiul. nu mai e timp de 1 an de experimente dupa episodul rednic, copos, mafteiii. adio, ma,adio.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.