Alte știri din fotbal
Petrecerea Craiovei s-a mutat pe malul lacului! Mihai Rotaru, scandări cot la cot cu jucătorii
1
Coelho s-a urcat pe masă în conferință! Fotbaliștii au năvălit peste antrenor
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Nu-i bai, kfr are 10 jucători noi mititei
Adica e si mai si de ce am scris eu. Si atunci cautand sa-mi explic de unde izvor de bani fara numar si fara grije de insolventa imi aduc aminte de articolul de pe GSP: "IMAGINI INCREDIBILE Medalie de campion pentru interlopi: capi periculoși au sărbătorit titlul câștigat de CFR împreună cu Vasile Dîncu și polițiști" https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/titlul-castigat-de-cfr-sarbatorit-impreuna-cu-interlopi-periculosi-vasile-dincu-si-politisti-567358.html Nu cumva ...?
bai onica(ce nume de prost). kfr este aia eliminata an de an de pescari in tururile preliminare. Steaua din liga 1,singura are mai multe puncte in grupele ucl decat toate echipele din liga 1 la un loc. singura are mai multe puncte in grupele e.l. decat toate echipele din romania la un loc. singura are mai multe prezente in grupele europene decat toate echipele din Romania la un loc. primaveri europene la fel. kfr se desfiinteaza sigur in urmatorii ani.
Tu de cand tot astepti falimentul multiplei campioane,singura noastra reprezentata in cupele europene,detinatoarea recordului de puncte pt echipele romanesti atat pt UCL-10.pct cat si pt EL-12 pct.,te ai facut ***..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tu de ce ai fi deșteaptă? Ți-a zis cineva? Ei află că te-a mințit.
Patronul din acte de la cheferea parcă-i jijică 2, aceiași politică defecta de transferuri, doar ca ăsta nu vorbește atât ca jiji că n-are voie de la stăpânirea politica dîncistă .
nu ai fost atent. l-au luat cu 400 de mii,l-au platiti vreo 7 luni salariu baban,nu a jucat aproape deloc si acum se presupune ca il dau cu 300 de mii.dar nu se stie sigur daca este adevarat sau nu,mai degraba a plecat gratis.
Banii circula. Noi sa fim sanatosi.
pai de ce? omul are dreptate. sunteti in faliment nedeclarat,cu datori de peste 30 de milioane de euro. faceti afaceri proaste una dupa alta.cum bah sa il cumparati cu 400 de mii si sa il dati cu 300 de mii? dupa o sa aflam ca l-ati dat gratis. au trecut destul de multe luni incat sa se confirme ca l-ati cumparat ca prosti pe un jucator pe care nu l-ati folosit deloc cu 400 de mii de euro,dar mai degraba l-ati dat gratis.
...bine ...bai ...Vito!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.