Alte știri din fotbal
Execuția serii pe „Ion Oblemenco” » Gol superb din afara careului după o gafă de neînțeles în apărare
0
Adrian Porumboiu a lămurit fazele de arbitraj din Universitatea Craiova - U Cluj
0
Assad Al Hamlawi, omul care aduce titlul! Gol cu călcâiul în meciul decisiv cu U Cluj
0
Universitatea Craiova - U Cluj, finala campionatului » 5-0, ce seară în Bănie!
93
Știri din fotbal internațional
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
0
Final în meciurile românilor din penultima etapă din La Liga: cum arată lupta pentru cupele europene
0
West Ham, cu un picior în Championship » Tottenham e la mâna ei pentru menținerea în Premier League
0
Moment incredibil! Neymar s-a umplut de nervi, după ce a fost schimbat din greșeala arbitrului
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Șoc! Boambă! Bombă! Petardă! Mare fâs! Poc!
Scuza-ma, dar nu prea intelegi ce joaca Mititelu! Concret, a adoptat cea mai eficienta politica posibila. Pe scurt, lotul era unul valoros, cu salarii mari. Dupa retrogradare, Mititelu nu mai poate sustine salariile, pentru ca nu mai incaseaza drepturile tv. Pentru divizia B, nu-i trebuie nici salarii mari si nici bani, cu un lot cat de cat decent se bate cu sanse mari la promovare cu un buget minim. Ideea e ca daca promoveaza, TOATE vedetele alea pe care le-a imprumutat pe un an si care au avut salariile platite de altii, revin automat la echipa, deci Mititelu poate demara dupa promovare cu un lot complet si valoric la nivelul primei ligi. Si are sanse mari la promovare; concurenta va fi cu Arges, Voluntari, Corvinul, Targoviste, Mioveni si inca vreo doua-trei. Exclus aberatia aia trista a lui Talpan de la CSA, care n-are fata de play-off si nu va avea vreo 20 de ani de acum inainte!
Păi tocmai , nu vrea să promoveze că nu mai are bani , e falit. Daca promovează trebuie să mărească salariile pt prima ligă , investiții în jucători , etc. Poate îl împrumută cubanezul , trolul lui de suflet
bine ca nu a plecat la gigi fcsb sa
dacă îi dă pe toți ămprumut, cu cine vrea să promoveze?
Pleacă de la Craiova doar pentru 2 milioane euro... Ăsta e văr primar cu cel din Pipera; măcar Rotaru e mai discret, nu măcăne toată ziua prin presă fără rost.
Dea domnul cât mai jos sa ajungă Fcu, iar mititelu sa piardă absolut tot pentru ce a făcut pentru milioane de fani. A fost ușor sa ieși cu tronul pe stradă sa faci patroni sa plece, iar tu ai luat-o și ai desființat-o. Sunt un om cu suflet mare, dar acest om nu-l voi ierta câte zile o să am eu. Dumnezeu să-l pedepsească pentru tot răul făcut nouă fanilor, dar și bătrânilor care le-a furat terenurile aproape gratis
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.