Comentarii (26)
vanbasten_85
vanbasten_85  •  05 Aprilie 2021, 21:21

Acest arbitraj este o mare mizerie. Efectiv o bataie de joc la adresa iubitorilor de fotbal. In minutul 9 sa dai galben pentru proteste la Anton? In minutul 15 erau 2 galbene pentru Dinamo si abia se astepta sa se elimine jucatori ca sa inceapa si CFR sa joace. Mai inchideti mult ochii la mizeria asta de arbitraj?

popescu222
popescu222  •  05 Aprilie 2021, 21:06

Vazand cele doua galbene la Anton am inteles si eu de ce zic comentatorii gazetei ca CFR are meci usor. Omul a fost vanat clar.

104198405089212
Billy Bilciurescu  •  05 Aprilie 2021, 21:36

ALO FRF, LIGA...?? CARE SUNTEȚI ÎN MĂSURĂ,LUAȚI ATITUDINE CU ACESTE ARBITRAJE RĂDE SI DRACI DE NOI!!!!!!!!

wuhan
wuhan  •  05 Aprilie 2021, 20:28

Fițuica asta depășește toate limitele bunului simt! Nu contează cine joaca, toaca pe Dinamo, ii toaca pe Craiova, urmează CFR și tot așa! In schimb ode și osanale fcsb-ului de câte 20 x pe zi fără pic de demnitate, coloana vertebrală! Azi umflau un articol cu Cartof Popescu, mâine revine Morutan și tot așa! Nistor și Ivan primesc nota 5! Iar invizibilul Morutan 5! Acuma calare pe Dinamo! Un pic de respect bai potlogarilor ca nu voi ghesepe și Cici Becali au inventat fotbalul! Rușine bă !

Billy Bilciurescu  •  05 Aprilie 2021, 22:40

O RUȘINE DE JURNALIȘTI,NU AVEȚI NIMIC ÎN COMUN CU JURNALISMUL PROFESIONIST!!!!!!!!!!

vanbasten_85  •  05 Aprilie 2021, 21:37

La hentul lui Bejan, jucatorul CFR-ului sare cu talpa ca la karate. Meciul asta trebuia sa fie un spectacol la care sa se uite omul ca d-aia e pus la 8 seara. Si vine un tinta lui Bricheta si isi face numarul. Acum ne uitam la mizerie de meci cu o echipa pusa pe 2 randuri si altii care ataca.

vanbasten_85  •  05 Aprilie 2021, 21:30

Geambasule, de cand esti esti jurnalist, ai mai vazut vreodata vreun jucator care sa primeasca galben in minutul 8 pentru proteste? Chiar nu mai aveti putina rusine cand justificati un astfel de arbitraj?

creeperno999
creeperno999  •  05 Aprilie 2021, 22:37

Esti mai prost decat arbitrul, jurnalistule

popescu222
popescu222  •  05 Aprilie 2021, 22:36
Postat de adyqip pe 05 Aprilie 2021, 22:30

@raureanu ... bai nene lasa-te de jurnalism, esti un pacalici ... la ce meci te-ai uitat, *** ??? cum poti sa scrii asemenea ineptii, chiar asa pe fata, ***

Un individ veninos si netalentat care nu scapa nicio ocazie sa se faca de ras. Nu inteleg de ce e promovat pe la tv.

popescu222
popescu222  •  05 Aprilie 2021, 21:28

Raureanu jubileaza si ignora abuzul la al doilea galben, pe care tocmail il descrie CRaciunescu la tv. Respect Geamasu, rusine Raureanu. Nu zice nimeni ca Dinamu nu e o *** de echipa la ora asta, sau ca tu ca ziarist ai simpatiile tale, dar cand e totul extrem de clar, un minim de bun simt impune sa recunosti... dar asta e calitatea umana si profesionala la ziaristul GSP (nu includ aici Geambasu si alti 2-3 care isi respecta meseria). In rest, ca dinamovist, eu sunt multimit de joc, echipa a aratat decent pana a masacrat-o Barsan.