Alte știri din fotbal
Supărat că ratează Oțelul - FCSB: „Să-mi explice cineva!”. La ce rezultat speră diseară
0
De asta a ERUPT Cristiano Bergodi! Avem tot tabloul scandalului: „Puteam să-i fiu tată!”
29
Pancu a anunțat un transfer iminent la CFR Cluj » GSP i-a aflat numele: fostul jucător de la Rapid!
3
Raportul „centralului” Rareș Vidican, după scandalul iscat între Cristiano Bergodi și Andrei Cordea
9
Știri din fotbal internațional
Verdict! Liverpool trebuie să-i plătească lui Chelsea pentru un supertalent
0
Legenda lui Arsenal îl critică pe Ruben Amorim pentru tratamentul oferit starului lui Manchester United
0
Fără echipă din vara trecută, George Pușcaș li se alături lui Ionuț Radu, Florinel Coman și Adrian Șut: „Bun venit în familie”
0
Cole Palmer doboară recorduri în Premier League » A depășit și legendele lui Chelsea
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
După ce a mers la sală în Oradea, un american spune că România e mai ...
Libertatea
Rezerviști inapți, mobilizați anul trecut. Cum a fost modificată legislația
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Epstein a dus o româncă de 20 de ani „foarte drăguță” la Palatul ...
Libertatea
Ciupeala ....la voi in sud se folosește tot timpul , de fapt sunteți tot intr-o ciupeala
Ce ironic, sa te numesti antisistem, dar sa aperi echipa sistemului, a grupului de la cluj, nelutu varga, etc.
Dle. Ioanitoaia, Craiova nu poate pierde titlul pentru ca nu il detine...cu alte cuvinte, nu poti poerde ceva ce nu ai. Fractura de logica!
neasteptat de frumos meciul. Articolul e de asemenea deosebit: inainte de meci, la pauza si final (la mai multe). Felicitari Craiovei si succes mai departe. Cu o floare nu se face primavara.
CFR este urata nu pentru ca ar fi echipa austro-ungariei ci pentru trofeele castigate prin aranjamente cu arbitri.Si pentru ca nu stie sa piarda inventand tot felul de prostii,
Domnilor din bordul GSP ar trebui sa va cereti scuze pentru cei doi nefericiti ziaristi ai dvs care in preziua meciului l-au catalogat pe Bergodi "ZERO BARAT"
"Notre respect, Cristiano! " Inca un *** ca Geambasu. Limba romana nu ajunge pentru ei care stiu numai doua cuvinte din franceza.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tot sudul este intr-o mare petrecere ma gandesc, echipa "urata" a imperiului "austro ungar" a pierdut in sfarsit spre fericirea gazetarilor de la gsp...oricum felicitari Craiova dar sper ca CFR va iesi campioana la final
Steaua ...FCSB ... Universitatea .... prea multă ciupeala
Diferenta dintre "sudisti"si ardeleni este ca noi "sudisti" furam 1 milion de euro intr-o zi , ... , iar voi ardelenii ( mai inceti in reactii si gandire ) furati milionul de euro intr-un an. Dar de furat , tot furati si voi
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.