Alte știri din fotbal
„Dinamo e echipă de fotbal, nu spital de urgență” » Dănuț Lupu critică acid politica de transferuri a roș-albilor
0
Campos vrea să-i transfere la Dinamo: „Următoarele zile vor fi foarte aglomerate”
0
Corvinul transferă de la UTA Arad » A treia achiziție a verii
0
Nuno Campos, noul antrenor al lui Dinamo, a numit echipa care „poate învinge pe oricine”
0
Știri din fotbal internațional
Transfer oficializat de Tottenham! » Concurență pentru Radu Drăgușin
0
Incredibil, dar adevărat! Top 5 superfotbaliști care n-au înscris la Cupa Mondială. Unul a influențat apariția VAR
0
Program la Campionatul Mondial din 2026: când se joacă toate cele 104 meciuri din SUA, Canada și Mexic
0
Orașul se scufundă, Azteca rezistă! Sunt zone din Ciudad de México unde nivelul scade anual cu aproape jumătate de metru
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
3
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Eugen Tomac este gata să schimbe miniștrii pentru ca Guvernul să fie votat ...
Libertatea
Ce spun românii despre sistemul care împiedică șoferii băuți să pornească ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Comandanții Armatei Române le cer judecătorilor o protecție suplimentară a ...
Libertatea
Gsp sclavi ciobanului, ziar de cancan
Cum e cu minima logica, Udrea?
Narcis Răducan: "Sunt bucuros că avem și noi 200 de suporteri... ăă... roș-albaștri"... Zi-le fecesebiști măi Narcis, că doar sunt suporteri ai Fcsb (nu ca ziariștii care se dau "steliști", dar îl susțin pe Gigi în disputa cu Steaua).
aţi apărut triştilor??
Udrea și-a a dat demisia după atâta știință de fotbal...Udrea a procedat că Pițurcă...De care ori nu a spus că Gigi nu știe fotbal...
Sistemul asta nu avantajeaza,craiova ! 4 - 5 - 1 !
1.-Craiova are un complex in fata echipei lui Becali!2.-Nu a fost intamplator tam-tam-ul orchestrat de GIGI SPORT1 si de GSP, pe seama arbitrajului din meciul lui Dinamo cu Botosani,scopul fiind straveziu:acela de a"pregati"lumea de arbitrajul, care va fi in favoarea echipei lui Becali!Lucru "firesc", care deja nu mai scandalizeaza pe nimeni!
Ok, Craiova joaca acasa dar pentru FC Gazde nu e o problema asa mare. S-au obisnuit sa joace tot timpul in deplasare de cand Steaua nu le-a mai dat voie sa joace pe terenul stelist.
Un meci cu noul Oblemenco arhiplin este spectacolul cel mai european cu putință, onorant pentru Liga 1 și pentru fotbalul românesc. Dacă fotograful GSP ratează și de această dată să surprindă splendidul stadion din Craiova (este minunat, deopotrivă din exterior ca și în interior) au va eșua iarăși în tentativa de a prinde un plan general cu tribunele alb-albastre, înseamnă că GSP este menținută, periculos, la un nivel de profesionalism extrem de scăzut... Mai face massmedia sportivă românească pledoarie pentru fotbal și sport, sau este prizoniera intereselor financiare incompatibile cu fair-playul?
"Craiova are antrenor, joacă acasă și va avea un public fantastic." Mai Udrea, cel mai important lucru este daca Craiova are echipa, nu ce ai enumerat tu !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.