Alte știri din fotbal
Câte abonamente a vândut Dinamo după startul campaniei pentru derby-ul FCSB
0
U Cluj nu se oprește din transferuri! După Szimionaș, încă un internațional român semnează
0
Clauza care l-a ținut pe Daniel Oprița la Steaua: „Doar așa puteam pleca”
0
Internaționalul Luca Szimionaș a fost prezentat la clubul din Superligă » GSP a aflat detaliile transferului
3
Știri din fotbal internațional
Opinia lui Mutu despre transferul lui Bîrligea: „Eu asta cred, nu înseamnă că neapărat se va întâmpla”
0
Mobilizare maximă la Universitatea Craiova, înaintea returului cu Ararat-Armenia » Filipe Coelho: „Doar echipele mari sunt în play-off. Putem face istorie”
0
Cum a reacționat iubita lui Haaland când l-a văzut cu noul look: „Doamneee!”
0
Azi aflăm ultimele 4 echipe din faza principală a Ligii Campionilor » Răzvan Marin, duel cu coșmarul Craiovei
0
Lifestyle
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
Ultima formă a legii salarizării: sporuri pentru profesorii cu 30 de ani ...
Libertatea
Toamna se numără șantierele în București. Marile lucrări care vor afecta ...
Adevărul
Nicolae Dobrin, primul rege al fotbalului românesc! „Magul din Trivale” ar ...
GSP SPECIAL
Traian Băsescu, despre generalul Pahonțu: Un ofițer bun. A făcut din SPP o ...
Libertatea
Domnule Ioanitoaie ce frumos Spune-ți “ sa făcut dreptate “ de ce dreptate vorbiți ? De campionatele furate de CFR ? Nu de acest lucru nu ați spus nimica , nici la vremea respectiva nici acum ..,de ce oare ? Dacă le știți așa de bine pe toate ?... sunteți chiar toți Ziariștii Compromiși ? Care este prețul vostru ? Cu cât va cumpărat Copilu și Gașca lui ???... mai as avea niște întrebări a va adresa dar mai bine alatadata .., dacă va mai veni ziua aceea când veți avea puterea sa fiți Corecți și Cinstiti !
Amandoi mancati...cu polonicul.Frustratilor!Dupa zeci de ani de hotie nu vedeti ca si acum incercati si uneori si reusita sa furati direct sau prin sateliti.
De ce nu intelegi ca totul este "pro CFR"? Uita-te la comentariile comentarorilor, la toate aceste personaje lugubre care sunt inca mari "tributaore trecutului lor" precum Craciunescu! Nu o sa vezi nici un dram de impartialitate la acest ex-arbitru, considerat mare specialist post-factum care are o singura misiune si anume aceea de a ridica in slavi tot ceea ce vine de la Cluj - o fi influenta unor ex-servicii de forta? - si de a submina toti adversarii, exceptie fiind tot ceea ce vine dinspre Craiova!
Gesepistilor li se pare normal că arbitrul Petrescu nu a dat galbenele necesare!!! De exemplu Ben Yusef îl calcă pe Tănase în minutul 62 când mai avea un galben!!! Asta o fi greșeală mare de arbitraj??? Și o să vedeți când toți o să comenteze faza Sut- Deac fara sa se analizeze ce face Chipciu înainte!!! Au să procedeze că mereu când este o faza discutabilă în careul Stelei dar au tăcut când fazele clare erau de cealaltă parte!!! Uite acum Crăciunescu vorbește de eliminarea lui Ben Yusef în minutul 62...!!! Meciul trecut penalty și eliminare la Niță!!! Mai înainte penalty la Tănase cu Dimitrov sau sosi la Nouvier....și mai înainte penalty la Popescu și roșu Ciocăldău...!!!
Noroc cu Dumnezeu care a văzut ca a fost penalty la Deac și a trimis îngerul păzitor sal ajute pe burca sa egaleze. Pe bune??!!!!
Nea Ovi daca aveai licenta in jurnalism poate stiai ce inseamna impartialitate ! Cum nu esti ziarist ai impresia ca e normal sa-l ridici in slavi pe Stra Luce Ntori de Nord si sa urasti Steaua/FCSB !
Trei mari ziaristi care habar nu au ca neprevazutul nu este o gafa.
Daca nu intra Olaru, FCSB cistiga meciul !
Ai dreptate ....Mi -am adus aminte ce penalty a dát ptr FCSB , r Petrescu asta in meciul cu Dinamo , la deposedarea ca la carte a lu González ,si acum nu dá NIMIC cand ala ii dá peste picior lu Deac...Dumnezeu nu doarme
Șut îl lovește pe Deac clar dar mai înainte ce face Chipciu??? Daca la Camora să da fault pe atingere pai Chipciu a împins liniile că la rugby!!!!Apoi faza când Tănase scăpa in rusa de Burca??? Daca a fost fault la Tănase la Chipciu se dădea 3 faulturi...Și Bordeianu....Omrani...Manea...Pai Miron este scos din joc după de Manea îl calcă clar pe picior...Tănase este calcat clar de Ben Yusef!!!! Și nimic!!! Dar la Camora este fault pe atingere!!! Daca era Tănase lua galben....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.