Comentarii (22)
whiteredarad
whiteredarad  •  03 Mai 2021, 22:34

Ma,... dar suferiti, nu gluma. ! Daca ce a facut Sut lui Deac ...nu-i penalty, atnci trebuie elimanat penalty-ul dintre sansctiuni. Petrescu a fost la 3-4 m, a ezitat un pic, apoi si-a adus aminte de..." indicatii". Numai ca Dumnezeu...nu doarme,... de Paste, si nu putea accepta o nedreptate enorma. El l-a facut pe Vlad...sa dea din maini...inutil. Oricum vad o mare dnedreptate, CFR nu e lasat sa castige campionatul...se lucreaza doar cu arbitri. Jenent de vizib8il !

aquilla87
aquilla87  •  03 Mai 2021, 20:21

Va spargem cu arbitru,cu tot..

bufnila
bufnila  •  03 Mai 2021, 21:25

mizerabil arbitraj, Bordeianu trebuia sa primeasca PATRU galbene in prima repriza, a primit una. CFR rupe ca pe vremea lui CADU. Bataie de joc dar la ce sa te astepti de la arbirtrul care i-a facut cadou un titlu in trecut CFR-ului. In Romania cine nu fura este un mare prost, asta este tara noastra in 2021.

1451687004919159
Calin Florea  •  04 Mai 2021, 11:34

Domnule Ioanitoaie ce frumos Spune-ți “ sa făcut dreptate “ de ce dreptate vorbiți ? De campionatele furate de CFR ? Nu de acest lucru nu ați spus nimica , nici la vremea respectiva nici acum ..,de ce oare ? Dacă le știți așa de bine pe toate ?... sunteți chiar toți Ziariștii Compromiși ? Care este prețul vostru ? Cu cât va cumpărat Copilu și Gașca lui ???... mai as avea niște întrebări a va adresa dar mai bine alatadata .., dacă va mai veni ziua aceea când veți avea puterea sa fiți Corecți și Cinstiti !

dansy
dansy  •  04 Mai 2021, 11:02
Postat de Alexandru Chis pe 04 Mai 2021, 09:18

De ce nu intelegi ca totul este "pro CFR"? Uita-te la comentariile comentarorilor, la toate aceste personaje lugubre care sunt inca mari "tributaore trecutului lor" precum Craciunescu! Nu o sa vezi nici un dram de impartialitate la acest ex-arbitru, considerat mare specialist post-factum care are o singura misiune si anume aceea de a ridica in slavi tot ceea ce vine de la Cluj - o fi influenta unor ex-servicii de forta? - si de a submina toti adversarii, exceptie fiind tot ceea ce vine dinspre Craiova!

Amandoi mancati...cu polonicul.Frustratilor!Dupa zeci de ani de hotie nu vedeti ca si acum incercati si uneori si reusita sa furati direct sau prin sateliti.

1618597915124142
Alexandru Chis  •  04 Mai 2021, 09:18
Postat de florar pe 04 Mai 2021, 00:40

Gesepistilor li se pare normal că arbitrul Petrescu nu a dat galbenele necesare!!! De exemplu Ben Yusef îl calcă pe Tănase în minutul 62 când mai avea un galben!!! Asta o fi greșeală mare de arbitraj??? Și o să vedeți când toți o să comenteze faza Sut- Deac fara sa se analizeze ce face Chipciu înainte!!! Au să procedeze că mereu când este o faza discutabilă în careul Stelei dar au tăcut când fazele clare erau de cealaltă parte!!! Uite acum Crăciunescu vorbește de eliminarea lui Ben Yusef în minutul 62...!!! Meciul trecut penalty și eliminare la Niță!!! Mai înainte penalty la Tănase cu Dimitrov sau sosi la Nouvier....și mai înainte penalty la Popescu și roșu Ciocăldău...!!!

florar
florar  •  04 Mai 2021, 00:40

dragdim
dragdim  •  04 Mai 2021, 00:34

Noroc cu Dumnezeu care a văzut ca a fost penalty la Deac și a trimis îngerul păzitor sal ajute pe burca sa egaleze. Pe bune??!!!!