Alte știri din fotbal
Deputatul român era la „șpriț" » Reperat printre suporterii români, pe terasele din Istanbul
0
Jucătorul pe care pariază Gardoș la Turcia - România: „Își creează singur ocazii”
0
Am intrat în vestiarul turcilor de la Istanbul » Ce mănâncă înainte de meci și mesajul de ultimă oră: „Respectați imnul României!”
0
Anomalie în finanțe la Csikszereda » A trecut 7,7 milioane de euro la „și altele”: ce înseamnă asta
0
Știri din fotbal internațional
Gabriel Batistuta, declarații cutremurătoare despre moartea lui Maradona: „Sper să nu pățească la fel și Messi”
0
UEFA a fost dată în judecată pentru formatul Ligii Campionilor! » Miza: 20 de milioane de euro și reputația forului continental!
0
Îngrijorarea în privința lui Jamal Musiala! » Pierde Mondialul 2026?!
0
Gennaro Gattuso, selecționerul Italiei, înaintea barajului pentru Mondial: „Aud voci care îmi spun asta”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Participant la „jaful secolului” de la Timișoara, martor pentru DNA într-un ...
Libertatea
nu conteaza la ce echipa joaca rezervele conteaza ca atunci cind un titular se accidenteaza el sa fie in forma pt.al suplinii!
Lovin momentan este titular... ce sa caute in liga a 3 a...=)) si daca isi revine plesan, el in continuare va fi folosit destul.
mai bine vreti la buzau ca aici sigur nu va pierdeti reflexele:D
un ziar clujean a deschis cutia pandorei. Sefii de la CFR Cluj au dat bani altor echipe cu mult inaintea lui Gigi Becali... cititi ftr.ro
ati auzit voi cand au zis jucatorii asa si au vb elevat. ce nenorociti de inventatori. ba voi ce visati noaptea scrieti ziua. doar ca sa mai dati o "stire" despre steaua pentru ca steaua vinde. cretini dracu asta e presa? se vede pe fata ca e inventat.
MArius, Respectele mele! Am totusi o rugaminte. Dk ai mai citit cronicile reporterilor si , poate, parerile noastre de suporteri, te rog eu frumos, (si nu numai eu) nu renuntza la NEaga ptr Liga Campionilor. E la fel de stelist k si tine , k si Radoi, mult mai implicat l aSteaua dkt jumate de echipa intreaga. Multumesc, GENERALUL. Cum ziceam , gandes-te su sufletul , cu cum vrea jiji!
De ce nu,eforturi mici , salarii mari de la cioban.
"Măcar aşa, evoluînd chiar în al treilea eşalon..." Pai chiar asa zice.. Seria a II-a nu are legatura cu liga... "Sunte-ti????" Penibil.. Nu mai scrieti decat dupa ce absolviti clasa a II-a. Analfabetilor!!! Chiar se duce dracului totul de rapa..
satelitul lu steaua e in liga 3.mai studiati sh voi:)):))
Pentru LEE. Satelitul unui club nu poate ajunge in prima divizie. Chiar daca la finalul campionatului este situat pe un loc care ii permite promovarea. Va "urca" echipa situata imediat sub ea.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.