Alte știri din fotbal
Petrecerea Craiovei s-a mutat pe malul lacului! Mihai Rotaru, scandări cot la cot cu jucătorii
1
Coelho s-a urcat pe masă în conferință! Fotbaliștii au năvălit peste antrenor
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
ai jucat si u ceva cat timp ai fost la rapid sub comanda lui razvan si imediat te-ai plans imediat la borcea ca vrei inapoi la dinamo ca ti-ai refenit si esti in forma acum sa ramai in groapa unde ii locul tau langa celelalte javre ca de acolo va hraniti voi javrele de la groapa de gunoi
Nici voi nu credeti ce scrieti.Nici in visele cele mai erotice ale lui borcea nu o sa se intample asta.Valoarea lui Lazar e inzecita. Il vor da gratis pe zicu sa nu ii mai dea salariu.250k pentru o rezerva..mult.
mai lasati-ma dreaq cu schimburile astea de rahat!!! sa stea zicu la dinamo si gata!! ce dreaq sunt asa de prosti astia de la rapid....ia fost bne lui zicu knd a plecat de la rapid la dinamo..knd zicea k a venit aks...akm stai aksX(X(X(.....lazar e un juc f bun si nu tre sa plece de la rapid!! mai ales la dinamo
Romania o tara de nebuni nimeni nu mai stie ce scoate din gura si nimeni nu stie ce mai scrie.Cine sa mai inteleaga ceva.Haos total de aia merg toate bine in tara lui Papura Imparat.Papura sa se clatine broastele sa haladuiasca.Ce mai ras!
hai sa scriem articole doar ca se ne aflam in treaba .... ce ratati ...
sa fim seriosi... asta e o gluma proasta !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.