Alte știri din fotbal
Cea mai mare asistență din 2026: câți oameni au fost în tribune la UTA - Rapid
0
Raul Rusescu spune asta în premieră despre FCSB: „Nu pot să fiu atât de orb!”
2
Rapid a egalat la Arad dintr-un penalty contestat de UTA » Verdictul specialistului
0
Într-un final pe muchie, Rapid a întors scorul cu UTA! Moruțan a impresionat la debut » Clasamentul ACUM
13
Știri din fotbal internațional
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Trei goluri în duelul dintre Marius Șumudică și starurile lui Al-Ittihad » Benzema și Kante, printre vedetele gazdelor
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
Da bine ca sarbatoriti cand pierde Steaua...altceva ce ar mai fi de sarbatorit pentru Rapid in Europa?
ce batran esti
Daca paduchii ar fi fosforescenti, giulestiul ar fi Las Vegas
domnule Zota a-ti pierdut si supararea este evidenta! afirmatia nu are suport pentru ca toata tara iubeste echipa Steaua pentru rezultatele ei... a-ti jucat la Iasi acum vreo 6 ani cu Razvan si a-ti invins! au venit si suporteri din Giulesti...sa va spun ce scandau la adresa lui Dinamo sau Steaua?? acolo am deslusit sensul unei scandari dupa zeci de ani : Dinamo! unde-i Dinamo! eu asa intelegeam de la TV. Scandarea era alta si va intreb de ce trebuiau acei spectatori sa auda asa ceva?? nu mai fiti ipocrit ..cum v-ati manifestat atunci cand Steaua v-a scos din UEFA? VA MAI ADUCETI AMINTE??
Zotto e ok ...si noi am sarbatorit calificarea Heereveenului si victoriile Legiei si Hapoel si PSV-ului :)))
ZOTTA, TE FACI DE RAS IN CONTINUARE, CHIAR NU REALIZEZI?
articolu asta pute de la o posta a branza stricata d-aia puturoasa lasa-ne cu culorile tale mai bine taci cu 44%.....:))
Statistica e probabil facuta de GSP inainte de ziua in care se sau primele la palat. Cum sa aiba U Cluj 1%, iar CFR-ul sa fie la egalitate cu Rapid, cu 7%?
Zotta isi da iar in petic. Sa-si vada de comisiile si de memoriile lui si sa lase declaratiile belicoase, daca e baiat destept. Mai intai sa vada cum ii primeste pe suporterii Rapidului pe Giulesti si pe jucatori la Pro-Rapid. Ce naiba, atat de jos a ajuns incat sa se puna la mintea lui Mimi? Ce o sa faca, o sa topaie si o sa le arate si el fundul stelistilor cand nu mai filmeaza televiziunile?
zotta, esti ultras de tastatura, stim cu totii, asta daca stii sa scrii la calculator. Foarte bine ca toata Romania se va bucura la un insucces de-al nostru, ar mai confirma inca odata ca fara noi, fotbalul nu are culoare :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.