Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
4
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
6
Starul din Formula 1 a făcut pasul cel mare! A cerut-o de soție pe superba Carmen, în plin sezon
0
După titlul mondial, fostul coleg al lui Drăgușin și-a cerut iubita în căsătorie: „A spus da, pentru totdeauna”
2
Planul de urgență al Guvernului după ce Reactorul 2 de la Cernavodă va fi ...
Libertatea
Fata din Roșiori de Vede care a absolvit Harvard și lucrează la NATO. ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Patru scenarii și soluții de rezervă pentru criza energetică, după ce se ...
Libertatea
Daca scrieti CSA Steaua in loc de Steaua Bucuresti va rog sa scrieti si FC FCSB S.A. in loc de FCSB
Dacă Steaua e așa iubita, atunci nu o sa aibă probleme in a strânge 50000 de cotizanți care sa contribuie 100€/an și sa dețină 51%. Cea mai mare greșeala este încredințarea clubului unui “investitor”. Dinamo este ultima echipa de tradiție care nu a dat faliment și este ținuta in viața de suporteri. Este singura modalitate de a readuce performanța in fotbalul românesc.
Denumirea (si mai) corecta este: CSA Regal Talpan Bucuresti.
Stai calm Balint, stai calm.Nu vine nimeni!
Selectie intre cine, mai nene ? La cine visati voi, la abramobici, la seici, pai cine le suporta capriciile generalilor, sa tina legendele de carton precum ogararu si miu ??
da și mai fain ar fi cu doi cortaceri
Vor generalii sa joace fotbal?-o pot face si in liga a IV-a foarte bine! Pe Becali l au pacalit, se cred in comunism, unde faceau ce voiau? Cine mai preia aceasta echipa? Daca pateste la fel ca Becali? Cred ca federatia nu ar trebui sa recunoasca aceasta echipa a armatei, o data ce s a desfiintat Steaua si a fost preluata de Becali. Bine face UEFA ca ii recunoaste toate drepturile echipei lui Becali! Ministerul armatei nu are juristi care cunosc legile? Sa le fie rusine, si au batut joc de legi si de Becali!Platesc aceasta echipa din bani publici, din banii ministerului! Le arde de fotbal cand in tara au loc atacuri mafiote? Armata si politia nu ar mai trebui sa aiba cluburi sportive profesioniste, ci numai de amatori! Sa practice sportul numai de placere!
dupa toata povestea cu Becali, nu vad un om sanatos la cap sa vina sa investeasca la Steaua! ce i-ar impiedica sa ii faca si lui ce i-au facut lu` Becali? lumea vorbeste pe aici, sunt orgolii mari, dar faptele alea sunt! ani de zile in urma generalii aia pantecosi isi omorau puricii pe burta cu Becali pe Ghencea, iar acum se judeca cu el!
lasa-l pe sarac pentru ca nu stie ce spune. oricum denumirea corecta nu este cum spui tu. este ClonaSA Regal Talpan Steaua.
Cel mai bine ar fi sa listeze clubul Steaua Bucuresti la bursa, armata sa detina 49% din actiuni si 51% suporterii actionari.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.