Alte știri din fotbal
Slovacia - România, meciul consolării, cu gândul la Mircea Lucescu » Echipa probabilă a „tricolorilor”
0
Săptămână mare la Steaua: „Voi anunța metoda prin care eliminăm bariera promovării”
0
CFR Cluj nu mai scapă de necazuri: impresarul mijlocașului solicită insolvența clubului! + Ziua Z în Gruia pentru plata datoriilor de peste un milion de euro
0
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul cu Galați. El are laringită”
0
Știri din fotbal internațional
Selecționerul Spaniei îl provoacă pe Hansi Flick: „Risc și mai mulți jucători de la Barcelona!”
0
Rivalitatea dintre Cristiano Ronaldo și Lionel Messi s-a mutat pe piața transferurilor!
0
Selecționer dat afară la miezul nopții, cu 79 de zile înainte de Mondial!
0
Cere ca jucătorii lui Arsenal să fie suspendați, după ce au „dezertat” de la naționale!
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
O adolescentă de 16 ani, ucisă în plină stradă. Cinci tineri au fost ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
A BINE CA A MAI RAMAS DECAT FOTABLUL IN GRIJA POLITRUCILOR, CA RESTUL VAI DE "MAMA NOSTRA"
Ce afaceri bulgaresti au facut si astia. Mai bine il pastrau pe Militaru decat sa-l puna pe secundul secunzilor.
asta ca sa-ti demonstrez cat de tolomac eesti: "Vasile Miriuţă vorbeşte despre visul său şi recunoaşte: "Îi susţin pe maghiari, nu mă interesează criticile venite din România ... Familia mea trăieşte în Ungaria, băiatul meu s-a născut acolo. Eu îi susţin pe maghiari, nu mă interesează criticile venite din România din cauza asta. În viitor, poate va veni momentul cînd voi fi pe banca favoritelor mele Gyor şi Ferencvaros. Desigur, marele meu vis e să antrenez selecţionata Ungariei"
Miriuta anti roman? ca a jucat pentru o nationala care l-a vrut? si oricum Miriuta era un fotbalist mediocru spre mediu pentru nationala de atunci.Romania nu l-a vrut si nu-l convoca oricum mai mult de un meci,ca sa nu poata sa-l foloseasca ungurii...dar european sa fi ca gandirea tot de bolsevic iti este,***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cordos pus politic, zero ca jucator, zero experienta in conducerea unui club
Tin minte acum 3 saptamani, cu ce ura si dispret vorbea cum l-a demis pe Militaru, si ca a fost ideea lui, sa faca un soc la echipa si dinalea... acum io venit randul si acestui fost fotbalist SLAB, Cordos! El l-a dat afara pe Militaru ca sa-l aduca pe "Tati" Miriuta, un anti-roman declarat, care a ales sa joace pt Nationala Ungariei (9 meciuri 1 gol) in defavoarea Romaniei; el avand dubla cetatenie, si casa la Budapestea si Gyor.
Primarii 'fac si desfac'. Sectoarele baga bani in anumite teamuri. Ministerul (stiti care) accepta ifosele unei echipe. Dinamo si alte cateva se chinuie pen'ca au terenuri strategice. O nonaliniere la pricipiile fairplayului care trebuie sa domneasca in sport. Mai vreti corectitudine de la politicieni. De unde?
Ducă-se învârtindu-se! Ce prostie au putut face dâmbovițenii, mergând pe mâna acestui lucru slab de Cordoș!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.