Comentarii (31)
baruch
baruch  •  28 Noiembrie 2016, 23:00

misto. pe bune. chiar vedem un roman care nu spune ca "ii este rusine ca e roman". care cere schimb de tricouri cu atacantul celebru al lui villarreal. care o fi ala.

mmvv80
mmvv80  •  28 Noiembrie 2016, 22:55

vai ce bine se potriveste la declaratii cu *** . astia doi tzac pac castiga liga campionilor si bat pe dinamo in finala

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

haideusicfr
haideusicfr  •  28 Noiembrie 2016, 22:45

Poza ... bravo GSP. Am mai remarcat asta.

adianghelescu
adianghelescu  •  28 Noiembrie 2016, 22:40

daca are un pic de minte pleaca departe de mizeria asta de campionat daca se duce la cioban o sa aiba soarta lui iancu , tudorie care asta vara facea 20 mil dupa cioban si ca multi altii prostiti si batjocoriti de trioul kiki manelistu mita

bogdan_rbf
bogdan_rbf  •  28 Noiembrie 2016, 22:29

Iarasi ne prostiti cu praful asta aruncat in ochi...cu asa-zisele vedete din Liga a2a, unde mai bine de jumatate din echipe mor de foame...asta si nici un alt jucator din Liga a2a nu poate face fata la Steaua sau la orice alta echipa din prima divizie PUNCT La fel ati facut si cu Man si Jiji a pus botul si l-a cumparat, iar acum lustruieste (sau nu...in ultimele meciuri) banca de rezerve. Deci, mai lasati-ne cu vrajeala asta de 2 lei cu ce mari jucatori si de succes sunt in Liga a2a...ptr. ca NU SUNT!

7mai1986
7mai1986  •  28 Noiembrie 2016, 22:26
Postat de its1134 pe 28 Noiembrie 2016, 22:07

Din reflex, era să te înjur. Dar n-o fac. Ești un individ foarte, foarte trist. Toată ziua stai și scuipi venin la comentarii. Atât. Dacă ai fi implicat în fenomen (fotbal) cu adevărat, poate aș putea înțelege. Dar așa, nu ai viață, nu ai nimic - doar o tastatură și o frustrare + ură enormă. Ești mic.

Intelege-l si tu.A baut prea multe pungulite din aleape care le aruncau ei pe teren.Pt ca echipa lui s-a desfiintat a ramas cu ele pe stoc si nu stie ce sa faca cu ele,si ce si-a spus,"decat sa le arunc mai bine le beau,ca tot eu le-am facut."Si iti dai seama a expirat termenul de valabilitate.

valyomanyd
valyomanyd  •  28 Noiembrie 2016, 22:19

Imi place de el, e un tip modest ! :)))

randoom_._
randoom_._  •  28 Noiembrie 2016, 22:09
Postat de its1134 pe 28 Noiembrie 2016, 22:07

Din reflex, era să te înjur. Dar n-o fac. Ești un individ foarte, foarte trist. Toată ziua stai și scuipi venin la comentarii. Atât. Dacă ai fi implicat în fenomen (fotbal) cu adevărat, poate aș putea înțelege. Dar așa, nu ai viață, nu ai nimic - doar o tastatură și o frustrare + ură enormă. Ești mic.

exact asa simt si eu fatza de el. de aia ii dau reply doar o data la cateva zile la commenturile lui jnepte. iti dai seama,nu mai are echipa de fotbal si el tot vorbeste de Steaua. si dupa spun dinamovistii ca ar fi rau daca s-ar desfiinta dinamo. nu ar fi deloc rau,ei,dinamopvistii tot aici pe gsp ar fi si tot aceleasi lucruri le-ar scrie,ii doar pe dinamopvisti in cot de dinamo. pe ei doar Steaua ii intereseaza.

randoom_._
randoom_._  •  28 Noiembrie 2016, 22:08
Postat de ortega pe 28 Noiembrie 2016, 21:52

Mergi la mogo , băi Lute , că la câtă minte ai , ți se potrivește perfect transhumanța ...

pai si unde vrei sa mearga la echipa desfiintata ***. bine ca v-ati desfiintat,chiar o meritati. ha ha ha.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

its1134
its1134  •  28 Noiembrie 2016, 22:07
Postat de ortega pe 28 Noiembrie 2016, 21:52

Mergi la mogo , băi Lute , că la câtă minte ai , ți se potrivește perfect transhumanța ...

Din reflex, era să te înjur. Dar n-o fac. Ești un individ foarte, foarte trist. Toată ziua stai și scuipi venin la comentarii. Atât. Dacă ai fi implicat în fenomen (fotbal) cu adevărat, poate aș putea înțelege. Dar așa, nu ai viață, nu ai nimic - doar o tastatură și o frustrare + ură enormă. Ești mic.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează