Comentarii (31)
daweroirl
daweroirl  •  29 Noiembrie 2016, 09:14
Postat de iobag pe 29 Noiembrie 2016, 00:26

Dupa mintea ta daca esti cu tupeu la intrebarile astea cliseu si mai faci si 2 glume esti arogant. De unde stii ca n are mentalitate de invingator? Indiferent de varianta, cat de prost sa fii sa arunci la gunoi un pusti promitatar cu concluzii trase din gsp?

Cum ei nu au banide nimic , fac urat la tot ce apare nou si bun...ii intelegem !

jack_the_stripper
jack_the_stripper  •  29 Noiembrie 2016, 07:39
Postat de conasu_boeru pe 29 Noiembrie 2016, 00:13

Vezi tu desfințare... miercuri !!!!

Ti-ai pregatit discursul funebru dupa umilinta? Sa pichetezi in fata la RIN si sa ceri demisia lui Andone, mazilirea lui Steliano si Patrick. Asa, ca un conas si boer (vezi ce-nseamna asta-n olandeza...) carele-mi esti. FCD1948 are drum deschis spre play-out...

iobag
iobag  •  29 Noiembrie 2016, 00:26
Postat de conasu_boeru pe 29 Noiembrie 2016, 00:11

Deci mai luați un păcălici ! Ăsta nu mai trebuie ”scolit” , e mai arogant ca mulți din lot, dar cam atat ! El crede că Șoimii Pâncota și alde Bechicerecu Mic, e tot una cu Liga I !!!!

Dupa mintea ta daca esti cu tupeu la intrebarile astea cliseu si mai faci si 2 glume esti arogant. De unde stii ca n are mentalitate de invingator? Indiferent de varianta, cat de prost sa fii sa arunci la gunoi un pusti promitatar cu concluzii trase din gsp?

fcsb.86
fcsb.86  •  29 Noiembrie 2016, 00:23
Postat de conasu_boeru pe 29 Noiembrie 2016, 00:11

Deci mai luați un păcălici ! Ăsta nu mai trebuie ”scolit” , e mai arogant ca mulți din lot, dar cam atat ! El crede că Șoimii Pâncota și alde Bechicerecu Mic, e tot una cu Liga I !!!!

Nu este una cu toata liga1... doar cu Dinamo :))))))))))))

conasu_boeru
conasu_boeru  •  29 Noiembrie 2016, 00:13
Postat de gigi_becali_4 pe 28 Noiembrie 2016, 23:23

Ce se mai aude cu clona Dinamo 1948 SA , se desfiinteaza la cererea lui Badea , sau nu ? Asta-i intrebarea ! :))

Vezi tu desfințare... miercuri !!!!

conasu_boeru
conasu_boeru  •  29 Noiembrie 2016, 00:11

Deci mai luați un păcălici ! Ăsta nu mai trebuie ”scolit” , e mai arogant ca mulți din lot, dar cam atat ! El crede că Șoimii Pâncota și alde Bechicerecu Mic, e tot una cu Liga I !!!!

pedro_nr1
pedro_nr1  •  28 Noiembrie 2016, 23:54
Postat de gigi_becali_4 pe 28 Noiembrie 2016, 23:23

Ce se mai aude cu clona Dinamo 1948 SA , se desfiinteaza la cererea lui Badea , sau nu ? Asta-i intrebarea ! :))

nu fi rau :)

gigi_becali_4
gigi_becali_4  •  28 Noiembrie 2016, 23:23

Ce se mai aude cu clona Dinamo 1948 SA , se desfiinteaza la cererea lui Badea , sau nu ? Asta-i intrebarea ! :))

1576164249379310
Florin Bălănescu  •  28 Noiembrie 2016, 23:22

Un plod aruncă nişte vorbe la caterincă şi *** au înțeles că ăla... "uimeşte pe toată lumea"!!! La mintea voastră puțină şi înceată, pe voi chiar cred că v-a uimit; numai că voi nu sunteți "toată lumea", ci doar toată lumea proastă. Nu-i nimic, vine ea scadența, terminaților...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

randoom_._
randoom_._  •  28 Noiembrie 2016, 23:10
Postat de baruch pe 28 Noiembrie 2016, 23:00

misto. pe bune. chiar vedem un roman care nu spune ca "ii este rusine ca e roman". care cere schimb de tricouri cu atacantul celebru al lui villarreal. care o fi ala.

popa? nita? cine? cand ai dominat vilareal si doar arbitri au facut sa nu castigi meciul ala,evident ca toti romanii care u jucat in meciul Steaua-vilareal au fost mandrii.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează