Alte știri din fotbal
Victor Angelescu, rugat în direct la TV: „Ștergeți imaginea asta cu Talisson. Este o poză nepotrivită”
0
Decizie de ultimă oră a FRF, după tragedia suporterilor de la PAOK
0
Transfer blocat » Unde s-au împotmolit negocierile pentru titularul Rapidului
0
Amendă drastică pentru Csikszereda » Comisia de Disciplină a luat decizia
0
Știri din fotbal internațional
Chelsea a anunțat oficial despărțirea de cel mai bine plătit jucător
0
Surpriza uriașă din Alanya: ce am găsit acasă la Ianis Hagi » „Prințul” captiv în raiul pensionarilor
0
Ziua decisivă în Liga Campionilor » Aflăm toate echipele calificate în optimi și în play-off
0
Înainte de FCSB - Fenerbahce, Fred și-a amintit de Mircea Lucescu
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
Corsaru, de acord si cine finanteaza echipa?, s-au vrei sa ajungem ca univ.craiova?, nu vezi ca nu e nimeni in Timisoara care sa investeasca!!
ce dracu sa caute un bucurestean, la o echipa din Timisoara ? astia vin mai mult pt. jocuri de culise, uta a patit-o cu blatistul de ionut chirila,nici astazi nu a scapat de datorii..
Poli suntem noi, suporterii. Iancu ne-a trimis echipa in B. Este timpul unui nou inceput.
Propunere personala>: SUNDA antrenor!!!!!!!!!!!!!! Iancu, Stanciu si Chivorchian OUTTTTTTT!!!!!!!! SA PLECATI!!!!!1
Eu cred ca ar trebui sa vina Cosmin Contra.Stie cum e aici si cred ca poate face treaba buna.Pana la urma am terminat pe locul doi sezonul trecut si datorita lui. :)
sper ca primaria timisoarei sa nu mai bage un leu in aceasta echipa cit timp iancu mai are vreun folos. Sper sa-si faca alta echipa. sunt destule sa aleaga
Sunda este cel mai potrivit
apropo aurel sunda are 53 de ani prostovanilor.
PROPUN ALTCEVA AUREL SUNDA SA FIE PRINCIPAL IAR CONTRA SECUND.AR FI CEA MAI BUNA VARIANTA.IN OPINIA MEA DESIGUR.
EDI I AR TREBUI SA PLATEASCA SA ANTRENEZE LA TIMISOARA. COSMIN C INTII SA-SI TERMINE SACOALA DE ANTRENORI SI SA SE MATURIZEZE INCA PUTIN SA POATA FACE DIFERENTA INTRE PATRON SI ANGAJAT. DE DEPARTE SUNDA E CEL MAI POTRIVIT,A DEMONSTRAT CA ARE STOFA DE ANTRENOR,BINEINTELES SI EXPERIENTA ANILOR TRECUTI. PENTRU O REVENIRE CIT MAI RAPIDA PE PRIMA SCENA A FOTBALULUI POLI ARE NEVOIE DE UN ANTRENOR CU O MANA DE FIER GEN:C RADULESCU;SI NU VAD ALTUL DECIT SUNDA.MAI ALES CA JUCATORII DE VALOARE VOR PLECA!,ASA CA!?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.