Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
10
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
1
Știri din fotbal internațional
Aroganța supremă! Ce a apărut la tribuna a 2-a pe Arena Națională: turcii „au luat foc”, jandarmii au intervenit imediat
0
Benzema s-a enervat, după ce a văzut noua ofertă: s-a retras din echipă și REFUZĂ să mai joace!
0
Duel tare pentru Răzvan Lucescu pe terenul liderului din Europa League, Ionuț Radu este titular la Belgrad » Clasamentul în timp real
0
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Deschidere de scor
12
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
mai desteptule se vede ca nu ai fost pe stadioane sa vezi ce fac suporterii vostri,ai uitat cand au fost evacuati de pe Giulesti ,sau crezi ca aruncau cu altceva decat scaunele pe care anterior le-au rupt ?
Se vede in postarea ta precedenta la ce nivel de cultura ai ajuns, ipocritule!
pt tine ce inseamna galerie??? aia care rup scaune arunca cu obiecte in jucatori si in oficiali??? aia se numesc fanatici fara minte!!! voi confundati fanatici cu suporteri devotati fara limite...asemenea manifestari mai vezi in turcia sau in irak sau iran ....in Europa nu mai vezi petarde si foc prin tribune...sunt ferm convins ca rapidul a murit si din cauza suporterilor fara cultura ..DA A MURIT !!!fara nici o jena se poate spune asta ..restul sunt doar minciuni...!!!
galerie prea tare?? si tu esti unul care lasa comm-uri aici de plictiseala gen vaalahu`?.uite aici o demonstratie a ce inseamna galerie :) ://www.youtube.com/watch?v=Fur8klFMbEo si asta la simpatizanti acasa :D
tu,cel care te numesti in grupul tau restrans de prieteni Marele Istoric a.k.a Nicolae Iorga (chiar daca nu meriti comparatia),ai gandit randurile alea inainte sa le scrii? `nu tinea nici dracu cu ei`.spre cultura ta generala,ca sa mai adaugam ceva enciclopediei pe care deja o ai incriptata in lobul stang,Rapid avea fan club cand nici macar armata nu stia de existenta propriei echipe dar de fapt voi oile nu aveti bunici care sa va povesteasca si sa va arate in poze ce inseamna un spirit,doar niste carti si alea scrise de catre cine stie ce ofiter in rezerva.FZR Rapid!
P e scurt ai nostri striga si scandeaza, la dansii e pasiune ,my friend.
Sa stii ca simpatizez cu Steaua, chiar daca nu ii inghit pe Meme si becali, sunt fan,dar au o galrie prea tare, daca esti frustrat(vezi pe dex) e problema ta.
C.F.R. = Cc-te Fara Rusine
Ce are clubul rapid cu meciul cu Bosnia!? Strigaturile galeriei frustrate de unica echipa romanesca, Steaua?
Pacat de clubul asta, tin minte si acum meciul cu Bosnia3-0. frumoasa galerie, sa speram ca vin niste oameni cu idei pentru viitor, si sa promoveze ..desi va fi greu....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.