Alte știri din fotbal
Galeria lui U Cluj anunță invazia Craiovei: „Ne-a revenit vocea după finala Cupei” + „Așteptăm un arbitraj imparțial”
0
„Nu îi duc lipsa!” » Fostul jucător de la FCSB a vorbit despre relația cu Gigi Becali: „Vreau să aflu de ce s-a comportat așa”
0
S-a duelat cu Universitatea Craiova și U Cluj și dă verdictul în lupta la titlu: „Singura care poate face asta”
0
Decizia luată de FCSB înainte de ultimul meci din play-out: „Patronul vrea să vadă asta”
1
Știri din fotbal internațional
Roma a câștigat Derby della Capitale și a ajuns pe loc de Champions League » Juventus, „demolată” de Fiorentina
0
Final dezastruos » Revenit după 1084 de zile, Paul Pogba termină sezonul mai repede
0
Jucătorii lui Hearts au fugit de frica fanilor lui Celtic » Reacția învinșilor: „Așa ceva e...”
0
Rayo Vallecano - Villarreal și Bilbao - Celta Vigo, în penultima etapă din La Liga, cu Andrei Rațiu și Ionuț Radu în prim-plan
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Vezi că ai stema greșită, băiețel. Pe atunci idolul tău nu activa în fotbal. Cât despre ce ai zis, e corect, ar trebui să meargă mână în mână. Dar Ciobi e preocupat doar de bani, fără să înțeleagă că sumele de bani sunt prelungirea firească a performanței. El vrea doar bani, chiar și fără performanță. A zis de mai multe ori ca preferă Locul 2 în Liga I și grupele UCL decât titlul fără UCL. Ce spune asta?
Asa este intr-o societate capitalista orice afacere. Nu aveti voi de unde sa stiti asta. Performanta merge mana in mana cu succesul financiar. Imi place ca talpan& co au dus numele steaua ( ca voi nu sunteti steaua) pe noi culmi ale notorietatii si ale perfomantei. Despre dinamo si dinamovisti, am mai zis, cred ca de la glumita aia li se trage .
Mai spalati suporterii Stelei decat cei ai FCSB, chiar daca sunt mai putini.
Pleaca ba prostanacule, l-ai văzut pe Herea sa fie afectat cu ceva!? Dimpotrivă omul făcea glume. Așa-i la fotbal, mai ales ca si el i-a incitat pe suporteri in timpul meciului … Însă omul a fost cât se poate de fair play, la fel și Trică, sper sa ne revedem in play off! :-)))
Prostie la cote maxime.
Fara spectatori doua etape daca regulamentul este pentru toti.
Fara rost e existenta ta penibilă.
Cand o sa joace Steaua cu FCSB ce o sa strigati? Forta Steaua sau Forta FCSB? :)))))
mare echipa astia de la csa , acolo se *** , l-au fraierit pe talpan si acu generalii fac ce vor din banii publici , pai acu o sa veniti sa spuneti ca si n echipe sunt finantate din bani publici , doar ca alea mai si produc , mai aduc sponsori , lume la stadioane , si in timp trec pe un SRL , gen botosani .. CSA nu a produs un LEU !!! iar stadionul ala se intretine din ce bani , chiria ? comunistilor . Peluza sud este zero si asa a fost mereu !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu s-a vazut cati bani publici s-au cheltuit pentru meciul asta fara rost!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.