Alte știri din fotbal
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
10
Avertismentul lansat de turci: „Evitați capcana întinsă de Mircea Lucescu de a crea haos și a face meciul plictisitor! Presiune, un gol rapid și fără panică”
0
ESPN, The Athletic și Sofascore prezic învingătoarea în Turcia - România: „Fără emoții”
0
Neconvocat, atacantul din Premier League dă din casă înainte de Turcia - România: „E foarte simplu cum a redresat echipa Montella”
0
Știri din fotbal internațional
Kylian Mbappe respinge ultimele relatări despre genunchiul său: „Eu sunt responsabil”
0
Arsenal pregătește o lovitură de proporții! » The Independent: „Vedeta lui PSG și-a dat acordul”
0
Flirtează cu Real Madrid? Rodri alimentează zvonurile: „Nu poți spune nu”
0
Chivu se pregătește pentru „o revoluție” » Gazzetta: „Barca insistă pentru Bastoni, Inter i-a fixat prețul”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Experiment Libertatea. Preţurile la alimente în Bulgaria faţă de România: ...
Libertatea
Nu a existat nici o tranzacție, cu ce sa fie Talpan de acord?
"Rechizitionat" de cine și de ce? Sa spunem ca am lucrat pentru una din Big Four. Despre rezultate îți dai cu părerea așa la bere. Nu toate instituțiile statului produc.
mai nea fabula,intr-o tara normala la cap,stadionul era de mult ,,rechizitionat"!un audit corect(stii ce e ala?)ar fi evidentiat PIERDERI de administrare! cand nu e banul tau nu e nicio problema in al risipi!
Si eu as vrea Steaua in prima liga pentru ca dintotdeauna am vrut sa vad Dinamo pe ultimul loc si deasupra lor Steaua (actuala CSA, ca sa fiu inteles...)
Trei ani nu a simtit nimic Bumbi,dar acum simte. Nu se baga nimeni sa ia Steaua deoarece e posibil sa apara oricand alt Talpan care sa nu fie de acord cu "tranzactia".
Exact! Traiesc din amintiri si bugetul de stat, adica de la prosti
Iti plac sf urile
Ai fost colonelul apararii, dar ofiter nu ai fost. Poate ai pensie. Societate comerciala pe actiuni non profit? Tu te auzi? Se folosesc de voi.
Pe mine chiar nu mă deranjează că ar putea juca în prima ligă ... chiar aș susține asta , de ce nu ? Dar ... stadionul , ca oricare altă arena din țara asta construită din bani publici pe pămâtul statului să treacă la primărie sau o altă entitate publică care să gestioneze corect acel stadion . La fel și în cazul Rapidului , Dinamo sau oricare alt club fost departamental ce ocupă samavolnic un stadion care e bun național . Ei abia atunci e egalitate de șanse ...
Regretatul Vadim spunea despre el ca risca sa faca riesling la genunchi. In cele din urma a facut ceva mai sus.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.