Alte știri din fotbal
„Noi am avut patru penalty-uri cu Auda” » MM Stoica îi răspunde lui Victor Angelescu: „Nu știu ce are rost”
0
„La ce vrea Gigi, trebuie să aduci un antrenor de top!” » Discurs fără ocolișuri, după ce a văzut-o pe FCSB: „Niciun jucător de mare valoare!”
1
Încă o demitere în Superliga?! Și-a pierdut răbdarea cu Marius Croitoru: „Vai de mama noastră! În 10 ani n-am văzut așa ceva”
0
Dinamo s-a răzgândit și renunță la transfer: „Suntem acoperiți”
0
Știri din fotbal internațional
Bodo/Glimt - Royale Union Saint-Gilloise, decisiv pentru play-off-ul Ligii Campionilor » Darius Olaru este TITULAR
1
Turul trei preliminar din Liga Campionilor: Kairat - Levski, primul meci al zilei
0
Chivu va scăpa de Frattesi pentru a-i face loc lui Curtis Jones » Clubul la care a fost propus îl vrea pe Stankovic
0
Here we go! PSG își ia portar de la Parma » Japonezul Zion Suzuki poate fi însă împrumutat înapoi în Serie A!
0
Lifestyle
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
5
Starul din Formula 1 a făcut pasul cel mare! A cerut-o de soție pe superba Carmen, în plin sezon
0
După titlul mondial, fostul coleg al lui Drăgușin și-a cerut iubita în căsătorie: „A spus da, pentru totdeauna”
1
Cum arată gazonul de pe Cluj Arena, după cele patru zile de Untold
4
Dunărea, tot mai imprevizibilă: ce arată datele climatice despre viitorul ...
Libertatea
Acoperișurile uriașe de beton ale Transfăgărășanului. Cum au fost ...
Adevărul
Paradoxul din sudul României: de 13 ani fără fotbal la nivel național, însă ...
GSP SPECIAL
Nuclearelectrica, caz de forță majoră, nu va putea livra energie ...
Libertatea
Dupa alegeri vor aproba interdictia cumulului pensiei cu salariul intr-o functie publica. Sa-i vad atunci pe ”veteranii” de la CSA!
Sau poate se trimit iar controale peste controale pana "se găsește " ceva.
Nimeni nu crede dar se va intimpla .Echipa fariseului va cobori in divia a 4 la *** unde ii este locul iar Steaua din divizia B va fi în Liga ..Cioban patron nu merita Steaua in niciun caz.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
creste sumele alocate apararii de la buget si e pacat sa nu fie cheltuiti
Minte de cazarmagiu,ce legătură poate fi între alegeri și promovarea unei echipe?!Mâncătorii banului public nu se dezmint.Hai ***!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.