Alte știri din fotbal
A înscris golul promovării echipei lui Rotaru și a luat parte și la celebrul meci al Craiovelor: „Toată lumea ne huiduia, deși jucam acasă!” » Titlul în Bănie? „Lumea o vede campioană, dar...”
0
Scandal la Craiova înaintea „finalei” la titlu » Liderul galeriei de la FCU susține că a furat trofeul » Superliga a replicat imediat: „Stați liniștiți!”
0
Ioan Varga, mesaj pentru Daniel Pancu: „Îi prezint public scuze! Sunt mândru de el, îl vreau în continuare”
2
Fost coleg al lui Daniel Pancu, dezvăluiri despre viitorul antrenorului: „Am vorbit cu el”
3
Știri din fotbal internațional
Jucătorii lui Hearts au fugit de frica fanilor lui Celtic » Reacția învinșilor: „Așa ceva e...”
0
Rayo Vallecano - Villarreal și Bilbao - Celta Vigo, în penultima etapă din La Liga, cu Andrei Rațiu și Ionuț Radu în prim-plan
0
Ce o așteaptă pe CFR Cluj în Conference League: cap de serie în turul 2 și 3, coșmar în play-off
0
Chivu și-a adjudecat lo scudetto și Cupa, dar șeful Senatului italian are o obiecție: „Nu-i dau 10”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
*** șite-ului. numa prostii scrii. toate procesele sunt la loc comanda. btw, când jucați barajul? :))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
și mai pe scurt, catalinnho: mai ai fo jantă? no meri cu ea pe Hula Bradului
Cu tefelistii ai greșit. Dacă sunt fan STEAUA din '74(am scris de mai multe ori), socotește și tu. Bine, la IQ -ul tău (
Foarte pe scurt: ai avut in mâna actele prin care s-a făcut trecerea echipei de la CSA la AFC? Nu, sau dacă le-ai avut nu ai înțeles nimic. Instanța le-a avut și a spus așa: nu exista nicio clauza care prevede trecerea brandului Steaua din proprietatea CSA in cea a AFC! Și nu a fost doar o instanța ci mai multe, așa ca îmi e greu sa cred ca toți sunt prosti și corupți numai tu deștept și onest. Mai mult chiar, ultima a spus chiar ca tocmai pt ca AFC nu e CSA acel palmares intre 98 și 03 nu aparține Stelei ci acestei entități AFC Steaua. Lucrurile sunt atât de simple și clare bre, dacă chiar nu ai IQ sub 70 și nu refuzi realitatea nu ai cum sa nu le înțelegi! PS:tefeliștii sunt “tinerii frumoși și liberi” (am tastat greșit din păcate), adică prostii aia care credeau ca salvează România de comunism și Putin. Au salvat-o de numa … :-)))
Tu tii cu FC Fcsb, asa se numeste. Eu tin cu CSA Steaua Bucuresti, asa se numeste. *** e o caracteristica comuna printre saburtalezi.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu țin cu STEAUA (cea care nu a retrogradat niciodată). Nu sunt fan Becali. Poate să fie oricine patron, eu țin cu echipa.
Ți-am mai trimis un mesaj legat de justiția română. Fapte preluate din mass-media. Măria-sa GSP nu l-a publicat. Nu sunt fan Becali. Numai bine.
ce relevanta are asta???? daca vrei atat de mult ca nea jiji sa detina Steaua Bucuresti , atunci roaga-l sa cumpere brandul Steaua
Băi deșteptule, ți se pare normal că armata să consume o căruță de bani publici pentru un capriciu? Zi-le șefilor de la csa(sau de la armată) să susțină clubul cu banii lor. Vor? Dă-le tu. Ești de acord?
Să termin comentariu precedent. Nu sunt psd-ist. Accept valorile liberale. Aceste valori(plus cele ale PNȚ-ului) au făcut ca România în perioada interbelică să aibă a doua monedă în Europa după lira sterlină. Din ce ai scris reiese că ai fi pro-psd. Treaba ta. Și îți mulțumesc că citești comentariile mele. La inceput le citeam și eu pe ale tale. Acum nu. Tu prost nu ești, dar te zbați pentru o cauză pierdută. Ai expus fel-de-fel de scenarii. Nici unul nu s-au adeverit. Ți se pare corect ca armata(ale cărei avioane cad ca muștele) să se ocupe de altceva decât apărarea țării? Să consume banii pentru un capriciu? Și nu puțini bani. Și încă ceva: nu jignesc primul. Răspund la jigniri. Lamureste-mă: ce înseamnă fetelist? Nu am găsit în DEX.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.