Alte știri din fotbal
Decizia luată de FCSB înainte de ultimul meci din play-out: „Patronul a declarat că vrea să vadă asta”
0
A înscris golul promovării echipei lui Rotaru și a luat parte și la celebrul meci al Craiovelor: „Toată lumea ne huiduia, deși jucam acasă!” » Titlul în Bănie? „Lumea o vede campioană, dar...”
0
Scandal la Craiova înaintea „finalei” la titlu » Liderul galeriei de la FCU susține că a furat trofeul » Superliga a replicat imediat: „Stați liniștiți!”
3
Ioan Varga, mesaj pentru Daniel Pancu: „Îi prezint public scuze! Sunt mândru de el, îl vreau în continuare”
8
Știri din fotbal internațional
Roma câștigă Derby della Capitale și intră pe loc de Champions League » Lazio continuă sezonul de coșmar
0
Final dezastruos » Revenit după 1084 de zile, Paul Pogba termină sezonul mai repede
0
Jucătorii lui Hearts au fugit de frica fanilor lui Celtic » Reacția învinșilor: „Așa ceva e...”
0
Rayo Vallecano - Villarreal și Bilbao - Celta Vigo, în penultima etapă din La Liga, cu Andrei Rațiu și Ionuț Radu în prim-plan
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Acea suma nu.
El era actionar in acea perioada? Unde scrie ma prostule chestia asta, ca are dreptul administratorul judiciar sa te deposedeze de o proprietate? Ba, nu te multumesti cu prostia, vrei si mincinos .
Cand duci propria societate in incapacitate de plata, administratorul juridic are dreptul sa te scoata din actionariat. Serdean stie totusi sa gaseasca tot felul de tertipuri si va fi greu sa fie eliminat din desfasurarea activitatii clubului
Care oferta? Aia de nici 50000 de euro?
SA VINA CU BANI PT CE? Ba, tu intelegi ce spui? Societatea se finanteaza din veniturile proprii, u din aport de capital. Nu poate fi acuzat ca nu face aport de capital, ca el este cel care decide asta. Ce dracu nu pricepeti? Plus ca nu actualul actionar este obligat din bani proprii sa asigure chetuielile curente sau plata datoriilor, indiferent ca sunt facute de vechiul actionariat.
I s a oferit la un moment dat acea sumă! Nu i a convenit! ***îl intereseaza doar să ia mai mult!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Amice Dinamo e societate pe acțiuni. Toți acționarii vin cu bani. Când tu vrei intenționat să falimentezi firma...
Pai a avut oferta și a refuzat) Probabil acum este conștient de greșeala făcută) se va alege cu... nimic)
Iar Dinamo este proprietatatea acestei belele. Platiti cele 500000 de euro pe care ii vrea si scapati de el. E atat de simplul ...
Ba inteligentule, explica, din punct de vederea legal, de ce nu ar trebui sa ramana actionar? Constitutiqa garanteaza proprietatea! In Romania este interzis sa-ti sabotezi afacerea proprie, asa ca nu mai bate campii. Daca ai probe ca a facut asta, da fuga la parchet . Dar sa ai probe, nu impresii personale.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.