Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Fostul parmegian despre Chivu: „Maestru în a construi. Chiar dacă greșești, nu te va critica niciodată public!”
0
Echipele de start în Genoa - Pisa » Ambii români sunt rezerve în etapa #18 din Serie A
0
Pregătesc „infernul” pentru fotbalistul de la Barcelona » Scandări macabre și șobolani de pluș: „Îl vrem decapitat”
0
I-au calculat averea netă lui Harry Kane » Ce afaceri are și cât câștigă
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
14
Corina Caragea, apariție spectaculoasă de ziua ei: „Nivel nou deblocat”
0
Surpriză: jocurile video nu „atrofiază creierul”, ci au un efect neașteptat!
0
Un curier a refuzat să livreze pachetul vecinului său, deși se cunoșteau de ...
Libertatea
Fosta speranță a tenisului feminin s-a retras la mănăstire și s-a făcut ...
Adevărul
Andrea Bocelli a orbit definitiv în urma unei lovituri pe terenul de ...
GSP SPECIAL
Nicolas Maduro și soția sa au fost capturați de trupele americane și scoși ...
Libertatea
Dragi cititori, cred că există o confuzie în articol. Acolo scrie "fără aport din exterior și vânzare de jucători", deci presupun că se așteaptă la încasările menționate FARA sa vândă din lot. Mă îndoiesc, dar e ușor interpretabila formularea. :)
Asta visează cu ochii deschiși? De la sponsori și drepturi tv iau vreo 350 mii euro! Sa mai dea fanii încă vreo 5-600 mii! Deci vreun milion! Ce jucători vând ăștia de 4-5 milioane pe an? Babele de Patriche, Buhăescu, Gavrila și Lazăr?
ar fii bine pentru voi de s-ar fii infectat cu gigism,dar ala este infectat cu saracie si va prosteste. din drepturile tv si de la sponsori in cel mai bun caz vitan barzesti ia 270 de mii de euro pe sezon. dar aveti datori de peste 12 milioane de euro(vezi ce a spus grecul) si cheltuieli lunare de aproximativ 100 de mii de euro cel putin. voi sunteti efectiv in faliment.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Adevarul e ca cei de la 888 sunt foarte tari pot da si mai mult !
O fi trecut si asta pe la palat de s a infectat cu gigism ??
Bine zis.
daca il intrebi cate porti are terenul,ti le spune pe cele de la intrarea in stadion..nu se stie care stadion
astia de ce nu au venit cand era in liga 1?
Auzi la asta vorbeste de sponsori cand ei in mamaliga 1 nu aveau bani , se pare ça minimao atrage mai bine in mamaliga a 2 a decit in prima , pai atunci ramaneti acolo daca va merge mai bine
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.