Comentarii (13)
robdin2007  •  31 Decembrie 2020, 15:23

Un criminal

Berti Robb  •  01 Ianuarie 2021, 21:38

Faptul că îi place să omoare animale cu sânge rece și fără să dețină acest drept anulează tot ceea ce reprezintă el ca om sportiv, iar ca și caracter dovedește încă o dată cruzimea omului față de mediul înconjurător! La fel și Vlădoiu, Țiriac și mulți alții care au asemenea plăceri bolnave!! Dacă ar fi ei cei vânați...oare cum s-ar simți?? Nu se știe când vor ajunge să fie ei cei vânați tocmai de bietele animale... Oricum, niște oameni fără valoare morală!

Roxana Marinica  •  01 Ianuarie 2021, 18:37

*** ce sa.i ceri!! Poate din greseala *** ***!!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Alexandru Tudoran  •  01 Ianuarie 2021, 01:16

Cand o sa fie interzisa aceasta practica barbara, adica "vanatoarea"?Cand nu o sa mai avem animale pe pamant?Desi cele mai mari "animale" suntem noi, specia asta nenorocita ce a distrus aceasta planeta.

Ion-Nelu Nistor  •  01 Ianuarie 2021, 00:30

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Catalin Tutuman  •  31 Decembrie 2020, 19:09

un *** de om asa moare ***...dar daca ai fii tu vanat de placere ???..sa stai cu frica asa cum stau sarmanele animale bai ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

prapadlafcsb1  •  31 Decembrie 2020, 19:09
Postat de dobrin pe 31 Decembrie 2020, 17:53

A luat-o si costobocu' dupa Tiriac. Eu inteleg sa vanezi pentru hrana... dar sa omori animale ca sa te relaxezi ?!?!

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

prapadlafcsb1  •  31 Decembrie 2020, 19:06

Se mândrește ca a omorât animale.., sa plantateze vreun copac nu se gândește

prapadlafcsb1  •  31 Decembrie 2020, 19:05

Are arme de calibru... și măscăricii ăștia au preluat expresia asta... e bine ca are calibru arma lui ...ma gândeam ca nu are

dobrin  •  31 Decembrie 2020, 17:53

A luat-o si costobocu' dupa Tiriac. Eu inteleg sa vanezi pentru hrana... dar sa omori animale ca sa te relaxezi ?!?!

  • 1
  • 2