Alte știri din fotbal
„FCSB are 30% șanse să fie în play-off” » Ce echipă l-a impresionat pe Trică
0
Ce fotbalist a găsit Mihai Stoica în Portugalia: „Întrebări am pus, mai avem răspunsuri de primit”
0
Transferul campioanei FCSB, analizat de Eugen Trică la GSP Live Special: „Îl știu de când a jucat cu Spania”
0
Mihai Stoica, replică acidă pentru Marius Șumudică: „Îi răspund acum!”
5
Știri din fotbal internațional
După Inter - Liverpool, Chivu a ajuns în direct cu antrenorul adversarei din Serie A: „Fără comentarii...”
0
Jucătorii lui Inter, indignați de faza care a decis meciul cu Liverpool: „Nu există explicație pentru penalty”
0
„Penalty de Oscar! De trei ori Oscar!” » Ridică semne de întrebare privind faza decisivă din Inter - Liverpool: „Neamț pentru neamț”
0
Ce crede Nicolae Dică, prezent la GSP Live Special, despre faza care a decis Inter - Liverpool
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
PSD, PNL, USR și UDMR l-au pus la punct pe Nicușor Dan: cererea de ...
Libertatea
România devine hub pentru pământuri rare, cu sprijin american. Pas-cheie ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Telenovelă politică în Caraș-Severin. Un primar PSD a fost reales duminică ...
Libertatea
Cu acel prim 11 ar fi pierdut toate meciurile cu 0-3 pentru ca nu resoecta regula celor 2 U20....
din punctul meu de vedere nici unul din cei trei nu este vreo mare pierdere, la 35 de ani ce sa mai faci la Rapid ? nu ati inteles ca rapidul nu mai este mama ranitzilor cum a fost in trecut ? macar atata pare ca au invatat din greselile trecutului, eu cred ca strategia este buna, nu varsta "joaca", experienta conteaza dar nu este totul, in plus nu mai faceti voi VA ROG echipa, lasati antrenorul sa o faca, eu cred ca daca are lotul complet valid, poate sa intre in lupta pentru promovare , mai este pauza de iarna....drumul este lung....si inca CEVA....lasati rapidul in pace si NU MAI BAGATI FITILE.....sunteti site de sport sau de can can ? Liniste si munca la Rapid, fara declaratii....declaratii pe teren si pe tabela dupa meci....acelea sunt singurele care conteaza. FZR ! si Doamne ajuta !!
Conducătorii Rapidului sunt infailibili
Sa castiga si Pascu putin comisioane
Păcăliciul ăla de burca sa plece.
Articol d 2 lei. Daca erau jucatori buni, RAPID i-ar fi luat, dar asa, lasa sa se pacaleasca alte echipe!
Szukala si blanaru ar fi ajuta rapidul sa promoveze . Nu si terenul !
ce pierdere este Blanaru care a marcat 4 goluri in 42 meciuri?? nu mai bagati strambe aiurea!
daca te uiti la articolul de mai sus cu preluarea Rapidului, intelegi cam care e directia ambalatorilor de guvizi
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.