Alte știri din fotbal
Ionuț Rada îi cunoaște secretele amicului Calhanoglu și le dă sfaturi „tricolorilor”: „Să aibă un cod de comunicare. Nu se vor auzi în vacarm”
0
Dorinel Munteanu, despre jucătorul lăsat în afara lotului de Mircea Lucescu: „Va veni și timpul său”
0
Echipe la Turcia - România: GSP a avut dreptate! Așa va juca Lucescu diseară!
35
Patronul clubului din Superliga a ieșit la cumpărat de baclavale în treningul naționalei României
0
Știri din fotbal internațional
Îngrijorarea în privința lui Jamal Musiala! » Pierde Mondialul 2026?!
0
Gennaro Gattuso, selecționerul Italiei, înaintea barajului pentru Mondial: „Aud voci care îmi spun asta”
0
Amatorism incredibil! O altă vedetă de la Real Madrid examinată la piciorul greșit?! » L'Equipe face dezvăluiri halucinante
0
Xabi Alonso, tot mai aproape de Liverpool, dar cu o condiție importantă încălcată de Real Madrid
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Participant la „jaful secolului” de la Timișoara, martor pentru DNA într-un ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Domn'e,io credeam ca mm are toate sansele sa iasa anul asta nr.1 la titlul de "Cel mai penibil salariat" dar talpanica asta s-ar putea sa-l devanseze pe "ultima suta"!
Pentru realizarile importante de distrugere a ultimului mare brand din fotbalul romanesc, propun ca dl. Talpan sa primeasca gradul de maresal, comandant al clubului Steaua si presedinte UEFA.
...armata romana triumfa ...ea e compusa din bucuresteni destepti ...
Hahahahahaha! Le-a luat fix o zi de la publicarea motivării ICCJ, una care ÎNGROAPĂ definitiv (pretențiile) FC Fscb. :-)))))) Știți și voi ca au trimis chiar reporteri la fata locului când era așteptata pronunțarea, s-a jubilat și dansat prin studiouri la cuvântul “rejudecare” și acum …. nimic! :-))) Cum evident ca asta a adus suferința maxima in Berceni, încearcă sa minimalizeze ascunzând știrea anului după pretențiile domnului Talpan, care da, merita sa fie Mareșal la cum i-a jucat in picioare pe fcsbisti! Respect Talpan!!! :-)))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta e dovada clara ce urmareste de fapt acest om…si ce a urmarit de la inceput.Oare fanii astia ai lui chiar nu vad evidenta..Ce om e asta?? Exista oare vreo diferenta intre el si ala de la palat?? Absolut nici una nu vad…amandoi niste parveniti plini de ei si niste farisei(Unu credincios fals …altu se preface ca il doare de Steaua)
Scrie destul de clar in motivare ca palmaresul pana in 1998 e al Stelei. In rejudecare la Curtea de Apel nu se mai poate schimba acest lucru.
Dom'ne, io propun - cu mâna pe cravata de pionier - să îl avanseze direct amiral-mareșal de aviație călare la pompierii din Dealu Spirii! Bine, dacă nu se poate, măcar barcagiu-șef la bacul de la Isaccea
Nu cred ca Talpan a spus asa ceva. Un ofiter sa sa emita pretentii privind avansarea propriei persoane este nu numai nepoliticos, dar neregulamentar. Este o lipsa de respect. Daca afirmatia apartiene lui Talpan, atunci capacitatea lui de a discerne este discutabila.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.