Comentarii (12)
iung811  •  02 August 2020, 23:16
Postat de Ionel Ferezan pe 02 August 2020, 23:06

Întrebare: de ce jucătorii Rapidului s-au bucurat atât de tare la gol, când ei, oricum au terminat play off-ul pe ultimul loc ?

Voiai sa planga, sau ce?

amicu  •  02 August 2020, 22:49
Postat de joze_maurinio pe 02 August 2020, 21:09

Acum sa nu ne plangem ca Rapidul(nu ala adevarat care e in Liga 4, furata de Steaua Talpanului) este echipa sistemului. Practic, Rapidul asta e echipa politica si echipa Federatiei. Normal ca nu a vrut nimeni piticania de echipa si Rapidul s-a supus in genunchi. Ca daca avea ce are barbatul, lasau meciul pierdut dupa minutul 96! Rapidul asta este cam ce erau Steaua si Dinamo inainte de 89.

Mama câte aberații poți să debitezi. Deci Rapidul trebuia să se dea deoparte? Daca pierdea sau castiga Rapidul, era clar o înțelegere PSD în mintea voastră (daca aveti). Așa la egal iar este ceva putred :))).

amicu  •  02 August 2020, 22:46

Păi golul s-a înscris în min 96, dar lovitura a fost dictată înaintea expirării timpului regulamentar. Deci nu este concludent minutul. Așa că...

Craciun Ionel  •  02 August 2020, 22:22
Postat de iung811 pe 02 August 2020, 21:16

Tu esti nepotul lui dragnea, asa-i? Cata minte poti sa ai!!!

Despre faptul ca în 2018 Rapid avea 4 puncte în fata Stelei și 4 din 6 pct directe... si atunci ți a convenit sa joci un baraj, sa ajungi la 1 p t în spate, sa mai ai o șansă.... dar acum....stiam cum sunteți, dar... eu prost ca ma bag în seama cu toți incultii

iung811  •  02 August 2020, 21:16
Postat de joze_maurinio pe 02 August 2020, 21:09

Acum sa nu ne plangem ca Rapidul(nu ala adevarat care e in Liga 4, furata de Steaua Talpanului) este echipa sistemului. Practic, Rapidul asta e echipa politica si echipa Federatiei. Normal ca nu a vrut nimeni piticania de echipa si Rapidul s-a supus in genunchi. Ca daca avea ce are barbatul, lasau meciul pierdut dupa minutul 96! Rapidul asta este cam ce erau Steaua si Dinamo inainte de 89.

Tu esti nepotul lui dragnea, asa-i? Cata minte poti sa ai!!!

joze_maurinio  •  02 August 2020, 21:09

Acum sa nu ne plangem ca Rapidul(nu ala adevarat care e in Liga 4, furata de Steaua Talpanului) este echipa sistemului. Practic, Rapidul asta e echipa politica si echipa Federatiei. Normal ca nu a vrut nimeni piticania de echipa si Rapidul s-a supus in genunchi. Ca daca avea ce are barbatul, lasau meciul pierdut dupa minutul 96! Rapidul asta este cam ce erau Steaua si Dinamo inainte de 89.

Ursa Ioan  •  03 August 2020, 15:51

VOIAM SA MEARGA IN 3,14DA MAMEI LOR ACSA SI SA PLANGA SUB PAT !ASTIA NU SUT FOTBALISTI ! ORICUM ,DUPA 50 DE ANI ,IN CARE AM FOST SUPORTER RAPID BUCURESTI,MA RETRAG SI VA SPUN DOAR ATAT:SA PROMOVATI CAND VA VOI SPUNE EU,CIRCARILOR!

Mircea Gabriel Bleoca  •  03 August 2020, 09:24
Postat de Ionel Ferezan pe 02 August 2020, 23:06

Întrebare: de ce jucătorii Rapidului s-au bucurat atât de tare la gol, când ei, oricum au terminat play off-ul pe ultimul loc ?

S-au bucurat si si pentru Dragnea!

iung811  •  02 August 2020, 23:17
Postat de Craciun Ionel pe 02 August 2020, 22:22

Despre faptul ca în 2018 Rapid avea 4 puncte în fata Stelei și 4 din 6 pct directe... si atunci ți a convenit sa joci un baraj, sa ajungi la 1 p t în spate, sa mai ai o șansă.... dar acum....stiam cum sunteți, dar... eu prost ca ma bag în seama cu toți incultii

Esti cam emotionat! Raspunzi altora.

Ionel Ferezan  •  02 August 2020, 23:06

Întrebare: de ce jucătorii Rapidului s-au bucurat atât de tare la gol, când ei, oricum au terminat play off-ul pe ultimul loc ?

  • 1
  • 2