Alte știri din fotbal
Ciprian Deac, discurs pe gazon, printre lacrimi: „M-am simțit cel mai iubit și apreciat!”
0
CFR Cluj și FC Argeș și-au încheiat sezonul, Ciprian Deac a pus punct carierei! Scene emoționante în Gruia
3
Mihai Stoica, reacție după ce Ngezana a ratat lotul Africii de Sud: „Pot să-l pun în cămaşă de forţă şi să-l duc să se opereze?”
0
Mihai Stoica, idee pentru Daniel Pancu: „Asta aș alege dintre Rapid și CFR Cluj”
1
Știri din fotbal internațional
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Oficial! Leo Messi a devenit al doilea jucător miliardar: „Fotbalul are însă o dată de expirare. Îmi plac afacerile”
0
David Moyes i-a pus gând rău lui Tottenham: „Mi-ar plăcea să mențin West Ham în Premier League”
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Cum a schimbat creșterea TVA pentru locuințe noi piața imobiliară. „Oamenii ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Măsuri de siguranță fără precedent la concertul lui Max Korzh: 90% dintre ...
Libertatea
Desfintarea ! Asa nu se poate face fotbal. Cine nu este in stare sa plateasca jucatori nu are ce cauta in sport. Fotbalul nu se joaca pe de-a MOACA.
3 puncte de aur pentru FARUL. Au ramas 11 echipe in serie 1 LIGA 2.
BRAVOO FARUL PROMOVAM...pardon; scapam de la RETROGRADARE :))), a treia VICTORIE CONSECUTIVA...acum pe bune oricum ii batea FARUL pe astia ca si-a revenit in joc, a inceput sa le dea bani la jucatori si CONSILIUL ADMINISTRATIV ...poate peste doi ani vedem un DERBY pe FARUL cu VIITORUL ...cine a spus ca moare FARUL SA INSELAT
Hai sa stam stramb si sa judecam drept. Cu siguranta ca INDIVIDUL avea bani pentru stadion si arbitrii, pentru ca de aceea a facut aranjamentul. Acum, de ce sa plateasca stadionul si pe arbitrii daca "indivizii" nu vor sa intre sa joace? Alti bani aruncati ? Citeam undeva despre alta echipa, care desi neplatita, a jucat ! Din pacate nu se mai joaca pentru "fun" si fani.
ptr ca nu au nici apa nici curent ca nu le-a platit siman
iar isi bat joc de echipa asta a studentilor!!! prafu sa se aleaga de cei ce ii vor raul!
Eu nu inteleg un lucru sau poate nu sunt eu la zi cu noutatile din liga a 2 a. De ce Sportul nu joaca in regie ?
:))))
In cea de-a zecea poza din galerie scrieti ca un suporter al Petrolului plange. Da' ce treaba au suporterii Petrolului cu acest meci ca sa fie atat de afectati? :-)
siman asta este cel mai mare nemernic dintre toti patronii de cluburi din lume! a nenorocit generatii de copii, i-a condamnat la blazare si saracie, le-a distrus vietile acestor baieti. nu ii plateste dar nici nu le da drumul sa plece, culmea, pe bani! eu tind sa cred ca omul are probleme grave cu capul, altfel nu-mi explic actiunile lui la limita dementei! pacat de echipa asta frumoasa, s-a mai dus inca un club de fotbal frumos si nebun...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.