Comentarii (11)
MarianAlexandru
MarianAlexandru  •  11 Mai 2026, 15:36

????????pocăiți vă că Judecata mâniei mielului vine în curând lume

Dr.Hoock
Dr.Hoock  •  08 Mai 2026, 14:09
Postat de GasKAN pe 08 Mai 2026, 08:21

Păcat ca " clona talpanista" infiintata de Mapn in 2017 in Liga a-4-a Ilfov care nu a jucat niciodată in Liga I a stricat sărbătoarea "7 Mai 1986" C.C.E..facandu-se de rușine....

Lasă că a onorat fc fcsb-ul (adică steaua poporului)sărbătoarea cu o participare glorioasă in PLAYOUT!

nicto
nicto  •  08 Mai 2026, 10:48

Acuma daca nu poti pune o filmare.... pozele sunt de prisos, le pui degeaba....

Tikuletz
Tikuletz  •  08 Mai 2026, 09:59

Nici macar vreo vorba in sapte comentarii despre baiatul asta, Techeres. A mai avut o contributie interesanta de care-mi aduc aminte, acum cateva meciuri o trecere printre picioarele unui aparator pentru un assist.

GasKAN
GasKAN  •  08 Mai 2026, 08:21

Păcat ca " clona talpanista" infiintata de Mapn in 2017 in Liga a-4-a Ilfov care nu a jucat niciodată in Liga I a stricat sărbătoarea "7 Mai 1986" C.C.E..facandu-se de rușine....

catavencu
catavencu  •  08 Mai 2026, 07:54
Postat de GigiMarga pe 07 Mai 2026, 21:54

Ți-e foame bre că ai mâncat o grămadă de litere :)))

am scris repede si nu am corectat pentru ca e la moda aici, dar a aparut lasfierbinteanul de GigiMatga care scrie o framda de ineptii pe post de grammar nazi, ca deh, de esti pro§t si nu si fudul, cazul tau, esti degeaba

GigiMarga
GigiMarga  •  07 Mai 2026, 21:54
Postat de catavencu pe 07 Mai 2026, 20:36

Domnul Nistor ne prezinta cum isi castiga banii, la numar de cuvinte, ne scrie de mau multe ori exact aceleasi cuvinte si apoi ne tranteste echipele de start si inceie sec fara a pomeni o singura data scorul, conteaza scorul la fotbal oare?

Ți-e foame bre că ai mâncat o grămadă de litere :)))

ccristian0
ccristian0  •  07 Mai 2026, 21:54

La pauză jucatorii din Covasna au luat cu asalt casele de pariuri! Se chinuiau să nu ajungă la poarta Stelei pentru a nu-și strica biletele!

ccristian0
ccristian0  •  07 Mai 2026, 21:51

La pauză jucatorii din Covasna au luat cu asalt casele de pariuri! Se chinuiau să nu ajungă la poarta Stelei pentru a nu-și strica biletele!

Maradonatu1
Maradonatu1  •  07 Mai 2026, 21:03

Hai cu desființarea!

  • 1
  • 2
Comentează