Alte știri din fotbal
Florin Răducioiu mizează pe un „tricolor” la Istanbul: „El dă gol”
0
Gică Popescu, la plecarea în Turcia: „Nu există loc în Europa unde să fim primiți atât de frumos ca aici”
0
Liderii Generației de Aur au plecat în Turcia » Hagi, pe aeroport: „E lipsă de respect pentru Mircea Lucescu”
0
Gazzetta dello Sport a oferit scorul exact la Turcia - România
0
Știri din fotbal internațional
De ce a decis Liverpool să-l lase pe Salah să plece liber » Salariul colosal la care renunță egipteanul
0
Starul lui Manchester City poate juca cu Messi! Visul lui Beckham, tot mai aproape de realitate
0
Pleacă titularul lui Cristi Chivu?! MM Stoica a făcut anunțul în direct: „Știu sigur! Contract dublu în Turcia”
3
Surprizele pregătite de Vincenzo Montella pentru play-off » În ce sistem ar putea juca Turcia contra României
1
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Conversația dintre Donald Trump și Benjamin Netanyahu care a declanșat ...
Libertatea
Vedetă de la Hollywood, de nerecunoscut. Schimbare de look la 55 de ani: ...
Adevărul
A adus toți românii mari la Galatasaray și este impresionat de Mircea ...
GSP SPECIAL
Patru tactici-cheie prin care Iranul poate forța retragerea SUA, chiar dacă ...
Libertatea
multe fraze din romana nu pot fi traduse in engleza. ar rade engelzul de noi de s-ar prapadii. tavalitul, coliva si bomboanele sunt doar cateva traduceri ce nu merg. Cum ar fi sa ii spui unui englez: ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Simpatic tipu; sper sa ajunga un mare portar, pentru ca oameni ca el, merita mereu.
E normal sa invete manele, daca e inconjurat de ko.kalari...
Nici trickery si nici slick nu inseamna chiar smecher/smecherie. Se potrivesc in unele contexte, dar nu in toate. Cat despre fondarea Australiei, ce vina are omul ca stramosii lui de acum 200 ani au fost criminali? Si aici presupun ca au fost. La fel de bine e posibil ca stramosii lui sa fi emigrat in Australia de buna voie acum 100 de ani.
Foarte haios pustiul. Mult bun-simt și foarte pozitiv. Impresionant ce repede a învățat limba. Ce sa faci, IQ diferit. Nu vreau să-l compar cu alți jucatori de la alte echipe, care n-au terminat liceul, ca-l jignesc
"Slik" asta este smecherie
Da , România , cum a fost fondată , băiete ?
Harison , un bărbat adevărat , extrem de simpatic și elegant ! Succes !
Da , România cum a fost fondată ..băiete ?
Băiete , prostul tot prost și-n Săptămâna Mare ! Nu-i așa ...băiete !?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.