Alte știri din fotbal
Premoniția lui Mircea Lucescu care a trecut neobservată în octombrie 2025: „Dacă nu am succes, mă îmbolnăvesc, mor”
0
„Copilul” neîmblânzit al lui Mircea Lucescu, Ioan Andone, vine cu o perspectivă aspră: „Eu cred că fotbalul l-a omorât! Nu mai avea ce căuta la Istanbul”
0
Clasamentul lui Ilie Năstase unde Mircea Lucescu e „cel mai bun care a existat la noi!” » Face un apel la discreție
0
Jucătorul lui Cristi Chivu, mesaj sfâșietor după moartea lui Mircea Lucescu: „Inima mea plânge…”
0
Știri din fotbal internațional
Manșa tur a „sferturilor” din Europa League debutează azi cu meciul dintre Braga și Betis
0
Vincent Kompany: „Știu că meciul nu s-a terminat” » Surprinde cu o declarație despre Vinicius
0
Bild a inventat o notă nouă pentru Manuel Neuer, AS recunoaște: „Real s-a lovit de un zid”
0
PSG - Liverpool, meci de gală în „sferturile” Ligii Campionilor
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Cine sunt chiriașii eterni din ambasadele din Africa pentru care plătesc ...
Libertatea
Meserii bine plătite cu școală puțină. Profesioniști cu numai 10 clase pot ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
CNA a explicat când se oprește emisia Realitatea Plus, după ce s-a retras ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Am uitat să-ți spun ca oamenii fără probleme dezbat idei, cei cu probleme discuta despre alti useri. Ca să știi. Di sa discuți despre subiect, dacă ai argumente.
Nu sunt implicat acolo, e treaba lor sa-si planifice veniturile și cheltuielile. În mod normal se pot descurca. Dar trebuie sa vedem dacă se pot ridica și alții la nivelul sportivilor steliști, pentru ca fără aceștia imaginea României în lume poate scădea drastic, deci și importante sume de bani pierdute.
Ia spune tu adevărul și atunci vezi dacă îmi convine!
Din nefericire in specialitatea aia nu exista vindecat, doar ameliorata starea. Ai fixuri. Auzi, cum crezi ca o sa descurce echipa cca-ului cu ce buget pregateste Bolojan sau urmasul lui ( ca nu are ce sa faca si ala , doar sa taie)?
Taica, tu esti suparat ca nu spun ce iti convine. Ai probleme serioase ...
De ce as vrea sa ma vindec de adevar? Ma uit la tine si constat ca nu este bine. Sunt suparat pe mincinosi, nu pe viata. Chestie de intelegere.
Nu, tu ai spus ca, citez, “asta era intelegerea de spalare a rusinii in care Steaua risca sa intre. Ce datorii? Verifica. Vezi si ce au recunoscut Piturca si Becalii”. Iar eu ti-am spus ca “Steaua nu avea nicio problema cu veniturile: pe Ilie Dumitrescu a incasat cca. 4 milioane de dolari!! Filipescu a plecat in octombrie ‘96 pe 1 milion. Prodan la A. Madrid pe 350000. A. Ilie a plecat pe 2 milioane in noiembrie 1996. Vladoiu vreo 750000. Deci nu banii erau problema la Steaua, nu aveau ce rusine sa spele” Astea sunt sumele “enorme”, milioanele incasate din transferuri. In schimb tu nu ai precizat nimic referitor la sumele achitate de Becali catre/pentru Steaua. Ceea ce crezi tu nu este tocmai adevarul.
Ba, pentru obsesii exista medici. Las-ne. Nu vezi ca ai atitudine de om suparat pe viata?
Care sunt sumele enorme? Am folosit eu expresia asta? Ba, tu certi in oglinda?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.