Alte știri din fotbal
Echipa de start, confirmată: așa va juca Lucescu! + Budescu, „șef de galerie” în Parcul Gezi din Istanbul
37
Mesaj din delegația oficială a României: „Dacă acest lot merge la Cupa Mondială, să le facă statuie!”
0
Umilință totală pentru Arena Națională! » Ce am găsit pe Tüpraş Stadium din Istanbul: dotări SF la VIP
0
Denis Alibec, luat prin surprindere în direct: „Pupa-ți-aș gambele tale!” » Reacția atacantului
0
Știri din fotbal internațional
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Gabriel Batistuta, declarații cutremurătoare despre moartea lui Maradona: „Sper să nu pățească la fel și Messi”
1
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Poate ca sunt rautacios dar nu ma pot abtine. Numarul spectatorilor din tribune reprezinta poate si cit le-a oferit Marcel din cariera; poate era mai bine ca evenimentul sa fie organizat la Dormund unde a oferit mai mult
Pacat, mare pacat ca nu au venit si ultrasii, ca sa fie toti suporterii csa la meci. Nu ar mai fi fost doar 500, ar fi fost cu siguranta vreo 600, adica toti suporterii csa.
Așa ar trebui să procedeze toți huliganii și derbedeii poreclit "ultrasi" : să stea în canalele lor!!
Adica ? Asta e fotbalul pe care il viseaza jeneralii in 2022.
Pai ei au întrat pe baza de invitatii
Protestul este cand participi. De fapt ei sunt toti la meci, altii nu mai sunt
Mai,fratioare,dar începând cu Talpan și ceilalți numai "somitati"ai enumerat.Si ramasagul pariului care e?Un loc pentru fiecare la VIP?
Intradevar jenant. Astia chiar nu realizau ca o sa se poata intampla asta? Faceau o actiune intr-o sala la CCA cu invitati si presa, cu un pahar cu o maslina ... Se mira unii ca nu fac si nu dreg....
Maximul penibilului a fost atins. Unde sunt postacii clonei sa ne zica, ca era soare si pe stadionul construit din bani publici erau cel putin 25k de fumigene fasaite? Hai catalineeeeee, hai mon cher... Hai scrie cu ochii umezi de fericire ca era stadionul plin si ca totul este o stire falsa. SUNTETI PENIBILI BAIETASI! FCSB ESTE STEAUA!
MR...cel mai mare fotbalist roman al tuturor timpurilor ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.