Alte știri din fotbal
Oțelul - FC Hermannstadt, în runda #3 a play-out-ului Superligii » Echipele de start
0
Triplul campion din Superliga intră în cușca RXF » Adversar din lumea show-biz-ului
0
Selecționerul care a calificat România la Campionatul Mondial: „Avem un jucător pe care scrie Real Madrid”
7
Basarab Panduru a văzut lista de 5 selecționeri a lui Stoichiță și „a explodat”: „Pe ei doi de ce i-ai pus? Ne batem joc?!”
6
Știri din fotbal internațional
Diaspora face atacul României! „Nouarul” de la AC Milan, gol de senzație astăzi
0
Manchester City - Liverpool, derby pentru semifinalele Cupei Angliei » Echipele de start
0
Unul dintre cei mai buni jucători din Europa a ajuns de nerecunoscut » Se scuză cu fotografii editate, dar antrenorul „l-a dat de gol”
1
Atletico Madrid - Barcelona, derby-ul etapei 30 din La Liga
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
0
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
12
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Cursă contracronometru pentru găsirea pilotului american al avionului ...
Libertatea
Iranul duce un război mai inteligent pe măsură ce își epuizează stocurile ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
5.500 de angajați au acceptat oferta Mercedes și au plecat de bunăvoie cu ...
Libertatea
Lasa bre ca nici nea costel talpa nu a fost, nu mai ajungea fasolea
nu-i nici o problema... el mereu a avut doar vb urat despre fotbalistii nostrii si facea comparatii cu fotbalul din Germania... ce ***!! Cum sa compari colosi ca BVB, Bayern sau Leipzig!!! el se crede neamt, nici nu stiu daca se tine ca-i roman... lasati-l in lumea lui, acolo in Dortmundș nu trebuie bagat in seama
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Esti pe langa, Marcel Raducanu nu doar ca tine cu STEAUA si o recunoaste pe merit, dar e si prieten cu Talpan. Vezi ca sunt interviuri pe net cu el zicand lucrurile astea.
Nea Marcele , nu te-au chemat ca ai cam refuzat sa sustii ca CSA este Steaua. Daca ascultai de Talpan , cind a vrut sa te bage in jocul asta ticalos si incepeai sa vorbesti la comanda lor, probabil ca trimiteau avionul sa te aduca.
Au considerat probabil ca Răducanu este inca in doliu dupa moartea panțerelor de hârtie creponată de la EURO !
Imi pare rau ca Marcel n-a venit, dar cand nu raspunzi la telefon, e cam greu sa fii contactat. Ogararu a zis ca a sunat pe mai multe numere si nimic. Iar colegii lui Marcel au fost invitati, cum sa nu fie? Iordanescu, Iordache, Satmareanu, Ion au fost invitati si au si venit. Sames, saracul, s-a dus, Dumitru e prin State. Oricum, Marcel ramane un stelist.
Ba intunericus, tu ti-ai ales bine porecla. Ai o minte tare intunecata daca poti sa scrii prostiile alea despre marele Marcel Raducanu.
Alo, GSP, ce ati facut voi cu comentariul meu este cenzura, nu moderare. Sa va fie rusine!
De 35 de ani, "marele jucător" Marcel Răducanu, critică, înjură pe toată lumea, si face pe deșteptul! A mai rămas doar să se plângă! Oops, a făcut-o si pe asta! Mi-ar fi jenă in locul lui să cerșesc atenție, așa cum face el!
Cam are dreptate Raducanu, ar fi meritat sa fie si el acolo. Probabil ca organizatorii s-au gandit numai la cei din generatia vitezistilor sau poate au contat si niste declaratii din trecut ale lui Raducanu. Raducanu totusi nu e Duckadam, pe care nu poti sa nu-l ierti c***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.