Alte știri din fotbal
Cad pe capete! După Pușcaș și Karamoko, încă un titular de la Dinamo s-a accidentat
0
Denis Alibec s-a recuperat rapid după accidentare și e pregătit de reluarea campionatului: „Trebuie să ne luăm o revanșă”
0
Îl voia schimbat pe Ianis Hagi la pauza barajului din Turcia
0
Bogdan Stelea, după momentele delicate trăite de Mircea Lucescu: „Trebuie să aibă o limită”
0
Știri din fotbal internațional
Salah a renunțat la un megabonus » Ce sumă trebuia să-i dea Liverpool
0
Noua apărare a Interului? Gazzetta dello Sport prezintă țintele lui Cristi Chivu
0
„Cocoșii” au America de Sud la degetul mic » Ce l-a enervat pe Deschamps: „Ăsta nu e fotbal american!”
0
Bosniacii, fără frică: „Vom intra pe teren și îi vom devora pe azzurri”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
Ca nu ati vrut sa promoveze turris e optiunea dvs. dar chestia cu furatul at trebui dovedita prin exemple. aveti un astfel de exemplu din play off sau e numai gargara ieftina ?
Pai baga el bani in jucatori mai buni? Nu inteleg astea cu bombele... numai la noi ratarile de obiective sunt vazute ca un dezastru.
Numai Motroc poate realiza aceasta promovare. Are experienta , pragmatismul necesar parcurgerii unor etape absolut firesti in drumul unei promovari , ADN de rapidist . Alo , se aude in galerie ???
Oare nu se întreabă nimeni cum au plecat pe ușa din spate toți cei care au venit sa ajute în Liga a 4 a și doar Panciu a ramas.?
Aceasta echipa,cum ii spune sumi,e o adunatura de nulitati...
Cica min 97 ! Serviciile
Din păcate Rapidul nu a jucat nimic azi. Mi-ar fi plăcut sa îi văd promovați in Liga 1, dar din păcate nu au avut liniștea necesară și antrenorul pe măsura ca sa poată lucrul asta. Am văzut niște puști care sunt talentați fără nici un chef de fotbal și care jucau doar pentru ei. Cred ca Rapidul a pierdut promovarea atunci când l-au dat afara pe Schumacher, pe Niculaie și Maftei. Nu ai cum sa crești rapidiști fără rapidiști, Alexa e un mercenar care nu are prea multă treaba cu meseria de antrenor și zero ca rapidist.
Serios? Sumudica a luat echipe gen Chindia și a făcut minuni cu ele prin Turcia. Vezi și Kaiserul. Cu Sumi nu avea emoții de retrogradare, fara Sumi au terminat pe ultimul loc. Da așa este când ești zero la fotbal.
psd sector 1 aka fc r domnu șumudică, oricum îi așteaptă pe Csa Steaua să joace derby-uri în b ;)
Curatenia trebuie inceputa ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.