Alte știri din fotbal
Doliu în fotbalul românesc » Radu Mărginean a murit la vârsta de 43 de ani în urma unui accident tragic la baza lui sportivă
0
Atacantul dorit de Gigi Becali la FCSB, în negocieri avansate cu un alt club
1
Gigi Becali are oferta pe masă » DC United și Anderlecht îl vor pe jucătorul de la FCSB
5
„Excelează acolo” » Opinie contra curentului despre noul transfer al lui Dinamo: „Am auzit foarte multe lucruri bune despre el”
0
Știri din fotbal internațional
Mexic - Ecuador, pentru optimile Campionatului Mondial
0
Didier Deschamps, pregătit să rescrie istoria Franței la Campionatul Mondial: „Avem o misiune de îndeplinit”
0
Reacția lui Mbappe după o nouă prestație magnifică la Mondial: „Sunt conștient de situația în care mă aflu”
0
Franța, demonstrație de fotbal cu Suedia și calificare la pas în „optimile” Campionatului Mondial
2
Lifestyle
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Anonimul care și-a vândut toate hainele pentru fiul bolnav a fost umilit public de Chilavert, a venit FALIT la Mondial, iar acum a șocat istoria fotbalului!
6
Iubita olandezului Quinten Timber îl consolează după ratarea de la 11 metri: „Leul meu, puterea ta mă uimește”
1
„Diana-braziliana” a onorat pariul pierdut cu Dan Alexa, în direct la TV: „Băi, dar le face! Eu nu am crezut”
6
Rezultate Evaluarea Națională 2026. 7 elevi au avut media generală 10, 79% ...
Libertatea
Vremurile când România avea climă tropicală, iar temperaturile erau și cu ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan și-a publicat declarația de avere. Consilierii care au ...
Libertatea
Ba, nu mai vorbi asa. Ca sunteti baturi deja. Va urmeaza neamul, dupa cum ziceai.
La tepuit va e capul. Ce bine a fost cand v-ati infulecat din banii lor. Ce rost are sa platim , cand putem fenta asta. Asta cu plata e pt cinstiti, nu pt dinamovisti. Ba, ati vazut ca datoriile nu au fost taiate fiindca nu ati avut acordul tuturor creditorilor. De ce l-ati avea?
Normal ca nu flutura cu bani, intrucat ar aparea imediat toti creditorii sa-i infulece. Trebuie taiate datoriile si dupa sa fie realizate investitii!
Cand un stelist spune asa ceva de Dinamo , il bate D-zeu si pe el si pe tot neamul lui! Cand ceausistii vorbesc de manjeli si aranjamentele altora dar nu vad *** facute de ei in toata istoria lor ticaloasa stelista, nu-i mai salveaza nici Maica Domnului! La asa *** de oameni, asa soarta ticaloasa vor avea!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
''iarta-i Doamne, ca nu stiu ce fac!'' sau stiu si nu spun??? e clar ca le-au aranjat pe toate, mai lipseste ala...cu banii!
După cum scrii, te-ai si dat de gol că ești fcsbist!÷))
Forza Dinamo!
Nenea asta are fix acelasi vibe ca Liviu Dragnea. Sunteti pe maini bune, dinamovistilor.
Adi Minune, tu esti ma? *** despre dusmani?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vor listare la bursa. Curand in Romania nu vad posibil asa ceva.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.