Alte știri din fotbal
Plecare neașteptată din Superligă! Jucătorul are oferte din străinătate + un campion își reziliază contractul
0
Îl cunoaște bine pe atacantul luat în calcul de Dinamo și dă verdictul: „Nu poate fi titular în acest moment”
0
Lovitură de proporții pentru Liga 2! Negocieri secrete pentru doi jucători din Superligă
0
Basarab Panduru, contrariat de noua cotă de piață a jucătorului pe Transfermarkt: „Nu dă nimeni banii ăștia”
4
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
3
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
Bravo ma! Uite ca se poate... Invata-i si pe maimutoii astia care se dau tifosi, si care vad in fotbal doar prilejul de a se mai intalni la o batatie cu galeria adversa... dar stii ce zic ei? Ca daca tu gandesti asa, nu esti suporter, habar nu ai de fotbal, esti vai de tine... oare?
Si ca sa inchei il asigur pe acesta care a scris comentul ,ca RIPENSIA A CISTIGAT SI CUPE SI CAMPIONATE IN ROMANIA PE MERIT!! DAR DACA AR STI ISTORIA FOTBALULI ROMANESC AR PUTEA SA SCRIE CA LEAGANUL FOTBALUI A FOST LA TIMISOARA,AICI SA JUCAT PRIMA DATA FOTBAL IN ROMANIA SI AU EXISTAT MAI MULTE ECHIPE IN TIMISOARA DECIT IN...capitala!cine are habar de fotbal stie,cine traieste din declaratiile unor personaje corupte si delincvente din tara ,e normal sa scrie ce aud pe la posturi de tv!amintesc aici pe becali,borcea...netoiu,penescu copos...si altii ce au adus fotbalul actual la pamint!si ei desigur pe la DNA ...si JILAVA....trist dar,foarte adevarat.
Felicitari RIPENSIA TIMISOARA!sa dea DOMNUL sa promovati in fiecare sezon tot mai sus pina acolo unde ati facut faima fotbalului romanesc,in liga 1 si in EUROPA.
BINE CA DINAMO ARE STOFA DE LIGA 1 !O ALTA ECHIPA A DEFUNCTULUI PARTID COMUNIST SI AL CELEBREI MILITII,AZI CINE ATI AJUNS?DE FAPT DE ANI DE ZILE VA LAUDATI CU CE ATI CISTIGAT,DE FAPT TOATE CISTIGURILE SE FACEAU INAINTE DE A INCEPE CAMPIONATUL,TOT ASA L-ATI FACUT GOLGETER EUROPEAN PE DUDU GEORGESCU,UN MILITIAN CUNOSCUT ECHIPELOR DE PE ATUNCI,SUNTETI SI ATI RAMAS O RUSINE PE DEASUPRA MAI SCRIETI SI COMENTARII DIN INVIDIE!DIN ECHIPA MILITIEI V-ATI TRANSFORMAT IN ECHIPA ALTOR FOSTI MILITIENI CE FAC EXCROCHERII SI AU AJUNS PE LA DNA SA DEA CU SUBSEMNATUL...LASA CA DACA RAMINETI IN LIGA 1 O SA VA DAM IAR CITE 4 BOABE !!,CONFORM TRADITIEI DIN ULTIMII ANI.!SI DE CE NU LA MAI MULTEEEE!!
DA DA DINAMO....SI SA-SI SCHIMBE SI DOBITOCII SI INCULTII CE DAU COMENTARII LA FEL CA MINTEA LOR[DE GAINA]
SI CORECT AR FI STEAUA SA DISPARA CU NUMELE ASTA SOVIETIC!DE CE SA NU APARA..CCA?SA REAPARA ...
PROSTUL NUI DESTUL DACA NU ATRAGE SI ATENTIA ASUPRA SA CU EDUCATIA SI PREGATIREA SA!!
TIMISORENII VOR TINE CU TOATE IN MOD SIGUR,PTR CA LA TIMISOARA LUMEA STIE SA SE POARTE PE STADION SI IN AFARA LUI,DECI SIGUR VA FI ASA,DESI NU JOACA TOATE IN ACEEASI LIGA[MOMENTAN] SI AR FI BINE SA REAPARA VECHI MUME DE ECHIPE IN ROMANIA CUM AR FI SI VENUS UNIREA TRICOLOR...CHINEZUL...C.A.M.TIMISOARA,PROGRESUL BUCURESTI....NUME DE MARCA IN FOTBAL.LE DORESC SUCCESE TUTUROR COMPETITOARELOR DIN TIMISOARA SI CELOR DIN TOATA TARA,CA DOAR E O COMPETITIE SPORTIVA,NU O BATAIE INTRE HULIGANI SI BOLNAVI PSIHICI CUM MAI SUNT PE UNELE STADIOANE.DAR ,CU TIMPUL POATE VOR INTELEGE SI EI CA ESTE VORBA DOAR DE O INTRECERE SPORTIVA NU DE O INFRUNTARE PE VIATA SI MOARTE.
Si dinamo a avut un nume frumos si s-a rebotezat cu nume sovietic . N-ar fi rau sa-si schimbe si numele si obiceiurile.............
AEK ,Bragadiru ???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.