Alte știri din fotbal
Motivarea deciziei definitive pentru palmaresul Stelei: „Nu a făcut obiectul unui transfer” » Câte titluri are FCSB până la urmă
11
Dezvăluirile care aprind Liga 2! Investitorul recunoaște că se teme de practici necurate la propriul club: „Filmez meciurile să văd dacă sunt greșeli” » De ce nu s-a mai retras din fotbal
0
Ștefan Baiaram poate prinde transferul în Bundesliga » Clubul care analizează mutarea chiar în această iarnă
3
Q&A cu Nikita Stoinov » Ce preferințe are israelianul: de la „Prison Break” la Drake și unde i-ar plăcea să joace în top 5 campionate
0
Știri din fotbal internațional
Lovitură confirmată în mercato! S-a filmat pe „Emirates” și vine în Superliga: „Abia aștept”
0
Luis Enrique a „explodat” după PSG - Newcastle: „Uitați-vă împotriva cui am jucat. Catastrofă!”
0
Guardiola a urmărit din vestiar calificarea lui Mourinho: „De ce urci?! Stai în poartă!”
0
Direct în istorie! Performanța uluitoare reușită de Virgil van Dijk în Liga Campionilor
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Românul brutar care a ajuns cioban în Spania și a câștigat de cinci ori mai ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Condamnare dură pentru manelistul care a încercat s-o ardă de vie pe iubita ...
Libertatea
N are nici o legătură lobby ul cu nepotismul dimbovitean. In orice cazSunt 2 chestii foarte dăunătoare democratiei și societății. Și mai oribil e cind sunt acceptate ca fiind lucruri normale. Probabil ca ușer U Botoșani e amic ori chiar rotaru.
BAFTA Razvan!!! Din cat il stiu eu este un tip foarte BINE PREGATIT... dar e complicat ca antrenor principal... nu depinzi doar de TINE... conteaza contextul... conteaza jucatorii etc Legat de "nepotism" (mai modern se numeste LOBBY) si e ceva firesc... Daca nu ai oameni (relatii) care sa te propuna undeva... oricat de bun esti, nu ajungi nicaieri mai ales cand n-ai CV.
E un fost junior la Dinamo,extrem de slab dar cu rude suspuse. E pe filiera nepotism dimbovitean. Slughita, ciorba,IvanovicI pig, oierul reghe rejili, *** father chicken..tentacule.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Azi maine GSP isi face echipa de fotbal in liga I-a :)))))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Iubitul Cameliei Potec. Îi urăm succes!
Doamne fereste :))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
asta-i venit pe filiera stelista.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.