Alte știri din fotbal
Gigi Becali e convins, după întâlnirea cu fotbalistul: „Vine la noi”
0
Fosta speranță de la Craiova și FCSB merge în Liga 2
0
Florin Maxim îl are de azi la antrenamente și pe noul atacant
0
Pleacă Ionuț Chirilă după doar două săptămâni la noua echipă? Ar vrea măcar să înceapă antrenamentele: „Mă duc!”
0
Știri din fotbal internațional
În avionul spre Spania, Papa Leon al XIV-lea a dezvăluit numele clubului pe care îl susține
0
L-au blindat! Reportaj GSP din orașul de la Mondial de 15 ori mai periculos decât Bucureștiul
0
Superliga trimite doi oameni la Cupa Mondială » Comparația cu 2022 și 2018 + Cum stau Ungaria, Ucraina și Serbia?
0
Jucătorii lui Thomas Tuchel, zguduiți de un cutremur de 6,1 grade pe scara Richter!
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
6
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
Toti jucatorii pleaca de la Craiova si lui ii arde de ras. Halal.
De ce i se cere parerea lui Mititelu? Cine mai este acest personaj in fotbalul romanesc? Mai bine intrebati autoritatile de acolo si fostele glorii, pe cei care ar putea pune umarul la construirea unei noi echipe. Sau trebuie sa fii un parvenit precum Mititelu ca sa fii bagat in seama? Parerea mea ... hai sa uitam cu totii acest personaj infam, sa acordam atentie celor care o merita.
Mai,omule,el ataca. Ceilalti doar il ard,asa, ca raspuns.
o fi Mititelu asta un dobitoc, dar prea il ataca toti binevoitorii fotbalului romanesc. Si daca el e vinovat, ce au cu Univeristatea ? S-au gandit acum sa atace echipa ca poate moare Mititelu. E ca si cum i-ai rapi nepotul lui Mircea Sandu ca sa-l dai pe el afara de la FRF.
Tot ce inseamna mesaj de provenienta booveana, tine de patologic . El inca invoca echipa, chiar nu intelege ca aceasta echipa nu mai exista, nu mai are niciun jucator , nu mai are nicio putere asupra lor. Jucatorii declara ca nu au mai fost platiti de 7(SAPte) luni!!! Ce-o mai vrea omusorul asta?
Cu caractere mizerabile nu se poate construi ceva frumos! Ma refer la cei care-s in spatele "organelor" si a "fostelor glorii", la cei care nu se vad, dar ii simti pentru ca put!
Mititelu sa bagi ochelarii la ebay ca tii cumpar eu .
Nu mai functioneaza, Mititelu s-a reprofilat, vinde gogosi!
Imi spune si mie cineva care stie daca brutariile lui Mititelu mai functioneaza ? Chiar sunt curios , de asta intreb !
Bai, tarane, banii ar fi trebuit sa-ti revina tie daca: 1. Plateai datoriile pe care le ai la stat; 2. Plateai salariile la jucatori si angajati; 3. Respectai contractele pe care ti le-ai asumat. Atunci, da, te durea in palarie, vorba aluia care te-a ajutat de atatea ori, stii tu cine... Dar tu esti doar un patron DE CARTON care, pe deasupra, mai e si PARANOIC!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.