Alte știri din fotbal
Gigi Becali, bun de plată?! » Cazul Andrei Gheorghiță este judecat azi de TAS
2
Adrian Mutu a numit favorita la titlu în Superliga: „Are un plus”
0
Ce răsturnare! Cu sabia falimentului deasupra capului, clubul din Liga 2 evită dezastrul: „Mesajul este clar”
2
Două transferuri în Superliga » Era văzut „noul Ronaldo”, dar acum ajunge în România
3
Știri din fotbal internațional
„Lovitură în stomac!” » Ce a găsit un șofer grec la locul accidentului fanilor lui PAOK
0
Roșu stop: schimbare importantă în Serie A! » Decizia anunțată de Liga italiană pentru etapa din week-end
0
Titi Aur a intervenit după ce a auzit explicațiile supraviețuitorului din accident: „E imposibil, nu se poate așa ceva” » Ce s-ar fi întâmplat
4
Borussia Dortmund - Inter » Istvan Kovacs îl arbitrează pe Chivu în meciul decisiv pentru calificarea în optimi
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Spitalul mobil COVID de la Iași, greu de relocat: 13 milioane de euro, ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
„Îl pregăteam pentru Liga Elitelor” » Dezvăluiri despre problemele neștiute ...
GSP SPECIAL
Un martor al tragediei din Timiș spune că șoferul grec făcea „S”-uri pe ...
Libertatea
te oftici,bine a zis,rapid a fost in faliment, nu mai exista,e alt club
O lectie pentru toti sportivii .Sa se duca unde sunt platiti mai bine ,si sa lase sentimentale departe, caci ele nu tin de foame .Capul sus Pancone ,si sa nu mai treci prin Giulesti decat ca adversar !
Poate ai treaba si creierul tau te retine !!! ...
Campionatul din liga a 2-a e puternic,echipe cu loturi apropiate.Si clasamentul este strans din p.d.v al punctelor acumulate.Asa a fost si in tur Rapid cu Pancu insa dupa aceea a reusit cateva victorii consecutive de a ajuns pana pe locul 3.Pancu ar fi reusit sa termine pe 2 sezonul aata si sa promoveze.Nu trebuia demis
Un punct de vedere corect, cu toate că probabil Alexa nu va putea salva situația. E mai greu ca în trecut, pornește cu un deficit mare și programul e dificil. Păcat de Pancone, dar nu se vedea chiar niciun semn de îndreptare.
Nu-i nimic Panco Italiano. Mai sunt vreo 4 echipe Rapid infiintate. Sigur o sa te primeasca la una din ele.
Cu *** ...v ati luat o adevarata palma peste ochi !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ocazii au fost , dar cand nu marchezi din penalty sau din ocaziile create in interiorul suprafetei de pedeapsa nu mai este vina antrenorului !!! Lipsa de inspiratie , concentrare si poate in mod clar lipsa de valoare este cauza principala a ''secetei'' de goluri si implicit de rezultate !!! Fara aducerea de cel putin a 2-3 jucatori de valoare ,rezultatele Rapidului vor sta la mana hazardului !! . Si promovarea la fel .
Cam ca FC D 1948 SA, nu?
Echipa asta nu a dat gol 3 etape din care 2 pe teren propriu și pancu se considera nedreptățit. Măcar dacă aveau ceva ocazii dar au fost vreo 5 în 3 meciuri.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.