Alte știri din fotbal
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
10
Avertismentul lansat de turci: „Evitați capcana întinsă de Mircea Lucescu de a crea haos și a face meciul plictisitor! Presiune, un gol rapid și fără panică”
0
ESPN, The Athletic și Sofascore prezic învingătoarea în Turcia - România: „Fără emoții”
0
Neconvocat, atacantul din Premier League dă din casă înainte de Turcia - România: „E foarte simplu cum a redresat echipa Montella”
0
Știri din fotbal internațional
Kylian Mbappe respinge ultimele relatări despre genunchiul său: „Eu sunt responsabil”
0
Arsenal pregătește o lovitură de proporții! » The Independent: „Vedeta lui PSG și-a dat acordul”
0
Flirtează cu Real Madrid? Rodri alimentează zvonurile: „Nu poți spune nu”
0
Chivu se pregătește pentru „o revoluție” » Gazzetta: „Barca insistă pentru Bastoni, Inter i-a fixat prețul”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Experiment Libertatea. Preţurile la alimente în Bulgaria faţă de România: ...
Libertatea
asta spun si eu. dar aia cu,cumpara tiriac este o gluma buna. de ce ar arunca cineva bani aiurea pe o sigla si marca daca nu are echipa? eu asta spun din 2014,pune-ti sigla si marca la licitaie cum este normal. otelu si-a luat toata istoria de peste 50 de ani cu 50 de mii de euro. Steaua este de 10 ori mai titrata deci cu 500 de mii iei totul.
Daca cumpara Gigi? Sau un iterpus? Sau rascumpara de primul cumparator ? Nu inteleg de ce csa nu misca vreun deget pt a cauta un asociat privat? Oare sa fie adevarat motivul prostului Talpan, cum ca nu vor sa le comande un privat?
Aha ...ia spune pana acuma de ce nu a cumpărat?
Asta este o presupunere. Poate cumpara Tiriac, poate cumpara fratii Pavăl, poate cumpara un print arab. Important este sa existe un proces de vanzare-cumparare corect, pentru o suma corespunzatoare.
pai o sa fie marca si sigla cumparata de becali. si se reintregeste tot. deci da,asta o sa se intample.
o sa sari direct la 9 bai pensionare ramolit. ha ha ha. din cauza mea primesti bann copnstant pe conturi. im loving it.
A fost pont bun la pariuri,si ieri au fost inca cateva rezultate speciale ín Europa.Totul este regizat ca la teatru. Exemplu: Almeria-Granada sí sirul poate continua
Steaua Bucuresti oricum nu se va desfiinta pentru ca are prea multe discipline sportive. Daca va fi cumparata de cineva o sa ramana tot Steaua iar echipa lui Becali va fi tot Fcsb. Dar pana o sa se faca orice Steaua Bucuresti participa in liga a II-a.
Desfiintati mizeria talpanista!!!!
Pai cine vrei sa-i promoveze pe burtosii de generali? Unul burtos ca Wallace e perfect :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.