Comentarii (16)
Piramidon Quijote  •  24 August 2020, 14:39
Postat de Pan Eugen pe 24 August 2020, 14:05

Echipa Familiei Mititelu se numeste FCU Craiova SA,nu Universitatea Craiova. Cer ministrului sportului sa intervina si sa ceara demisia imediata a membrului FRF care a gresit voit sa revolte tot suporterii Universitatii Craiova.

Băi praz , CSU a fost vomată de Nașu și Corleone direct în Liga 2 . Sau ai uitat ?

george_br  •  24 August 2020, 14:19
Postat de robotzel pe 24 August 2020, 13:51

mars. voi din liga 1 sunteti doar o clona adusa cu forta psd-ista in liga a doua si dupa aia regulamentul a fost modificat sa ajungeti in prima liga. sunteti doar niste hoti. la fel si CSA.

Caricatura aia de echipa a lor este precum un copil nascut in urma unui viol. Nu se stie cine-i tatal.

Pan Eugen  •  24 August 2020, 14:05

Echipa Familiei Mititelu se numeste FCU Craiova SA,nu Universitatea Craiova. Cer ministrului sportului sa intervina si sa ceara demisia imediata a membrului FRF care a gresit voit sa revolte tot suporterii Universitatii Craiova.

10aripa  •  24 August 2020, 14:36

Iar Pandurii? Astia sunt Greu de Ucis

robotzel  •  24 August 2020, 13:51
Postat de univ_craiova1 pe 24 August 2020, 13:36

Care universitatea Craiova 1948 baaa? E fcu 1948 est!

mars. voi din liga 1 sunteti doar o clona adusa cu forta psd-ista in liga a doua si dupa aia regulamentul a fost modificat sa ajungeti in prima liga. sunteti doar niste hoti. la fel si CSA.

cneius  •  24 August 2020, 17:56

Saracii de la Farul...doua deplasari la Timisoara si una la Cluj, vor avea nevoie de ceva bani...

george_br  •  24 August 2020, 14:14
Postat de Pan Eugen pe 24 August 2020, 14:05

Echipa Familiei Mititelu se numeste FCU Craiova SA,nu Universitatea Craiova. Cer ministrului sportului sa intervina si sa ceara demisia imediata a membrului FRF care a gresit voit sa revolte tot suporterii Universitatii Craiova.

Vezi ca ai facut temperatura, iar nu ti-ai luat pastilele la timp!

univ_craiova1  •  24 August 2020, 13:36

Care universitatea Craiova 1948 baaa? E fcu 1948 est!

cneius  •  24 August 2020, 13:34

Asa se intimpla cind ai amatori in frunte !

David Gabriel  •  25 August 2020, 10:00

toate echipele care stau ar fi trebuit de fapt sa joace cu .....dinamo dar din mila si interesele unora se vor chinui iar in liga1. sper din tot sufletul ca la anul sa mearga acolo unde le este locul sporiv meritat, adica liga2

  • 1
  • 2