Alte știri din fotbal
Dinamo - Petrolul, duel de tradiție pe „Arcul de Triumf” » Echipele probabile
0
CFR Cluj - Metaloglobus, duelul care deschide runda 24 din Superligă » Echipele probabile
0
Denis Alibec semnează astăzi cu Farul » Gigi Becali vrea să mai trimită doi fotbaliști importanți la Hagi: „Să vorbesc cu ei”
17
FRF a amendat Csikszereda, două cluburi mari din Ungaria vor să o plătească
0
Știri din fotbal internațional
Cu o prestație de zile mari, Ederson o critică pe Fenerbahce: „Vom învăța lecții din asta”
0
Ce ne așteaptă la Istanbul » Atmosfera făcută de turci pe Arena Națională
0
Ce s-a întâmplat imediat după FCSB - Fenerbahce: gesturile roș-albaștrilor
0
Întrebat pe cine a numit „papagali”, Charalambous a răspuns iritat
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
forta Mititelu!!!
Pai daca era acordul lui Dragomit acolo...Acelasi Dragomir mai dezgropa mortii daca stia ca si el e implicat?..Ma uit la voi si scrieti numai aberatii,ce visati noaptea scrieti pe site-urile de sport...De ce sustii tu ca a facut Mititelu divizari?ce informatii ai?sau ce dovezi? zero...In schimb ei chiar au gresit cand ne-au dezafiliat ,si Mititelu asa p.r.os.t cum il vedeti unii s_a dovedit ca a avut dreptate si in curand o sa ii faca praf pe toti..asa ca coicu' mic si joc de gLezne buCUResti!!!
Nu a existat fenomen mai puternic şi mai plin de forţă care să definească „seminţia" celor care strigau cu sufletul: „Suntem olteni pe viaţă şi moarte.Craiova a fost si va ramane "echipa de suflet a milioane de persoane". Echipa care a adus frumosul si fericirea in inima noastra, intr-o perioada in care comunismul controla totul! O echipa cu ambitie si mandrie, echipa cu cea mai frumoasa istorie. O ECHIPA A IUBIRII, A SPIRITULUI A SPERANTEI CA PUTEM VISA SPRE CEVA MAI BUN .... !!!
Fara curajul si ambitia lui Mititelu de a distruge acest sistem mafiot,campionatul ligii noastre nu ar mai avea farmec,doar cu Steaua si Dinamo in competitie.Petrolul,CFR,Astra,Panduri si Vasluiul,nu au statutul ca fenomen la nr. de suporteri si stare de spirit precum al CAMPIOANEI UNEI MARI IUBIRI sau al Timisoarei si Rapidului.Nu a existat fenomen mai puternic şi mai plin de forţă care să definească „seminţia" celor care strigau cu sufletul: „Suntem olteni pe viaţă şi moarte.Craiova a fost si va ramane "echipa de suflet a milioane de persoane". Echipa care a adus frumosul si fericirea in inima noastra, intr-o perioada in care comunismul controla totul! O echipa cu
Amandoi au dreptate.... amandoi au fost hoti :)). Pai ce suntem prosti??? Da, Mititelu a facut divizari, a dat alte conturi ca sa evite plata impozitelor... toate cu acordul lui Dragomir. Frauda nu s-a facut la comisia de licentiere, ci la LPF care au trimis acte false si Duru nu a avut de ales.
Tu si colegii tai din Gruia o faceti de mult timp .
a invatat si randoomu' sa scrie de pe fantome :))))))))))
EU MA MI.R CUM DE MAY TRAiESTI LA CAT DE BOU ESSTI.ESTI COCALARUL SUPREM SEF DE SEF SI BOSS DE BOSS BOtOSHANeAN CU CAS IN URECHI CE ESTI TU>
Daca s-ar face curatenie in fotbal as merge si cu dracu' in frunte, nu doar cu Mititelu. Daca chelul reuseste sa-i dea pe astia jos merita tot respectul nostru, al tuturor. Eu cred ca in momentele astea trebuie incurajat si ajutat, nu injurat si blamat pentru pacatele lui. Sunt prea mici in comparatie cu putregaiul FRF.
mititelu este singurul puscarias de aici, aia au dat verdictul la distrugerile facute de nenorocitul mititel
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.