Alte știri din fotbal
S-a încăpățânat să gafeze: Epassy, două greșeli la faza în care Petrolul a egalat-o pe Dinamo
0
Metaloglobus a vândut PRIMUL jucător din istorie! Suma e infimă
0
Mesajul lui Darius Olaru la o zi după eliminarea din Europa League: „Utimul meci”
0
Ce a afișat PCH în memoria suporterilor decedați ai celor de la PAOK: „Rămâneți puternici!”
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Volodimir Zelenski a vorbit cu Nicușor Dan despre energia din Ucraina: ...
Libertatea
forta Mititelu!!!
Pai daca era acordul lui Dragomit acolo...Acelasi Dragomir mai dezgropa mortii daca stia ca si el e implicat?..Ma uit la voi si scrieti numai aberatii,ce visati noaptea scrieti pe site-urile de sport...De ce sustii tu ca a facut Mititelu divizari?ce informatii ai?sau ce dovezi? zero...In schimb ei chiar au gresit cand ne-au dezafiliat ,si Mititelu asa p.r.os.t cum il vedeti unii s_a dovedit ca a avut dreptate si in curand o sa ii faca praf pe toti..asa ca coicu' mic si joc de gLezne buCUResti!!!
Nu a existat fenomen mai puternic şi mai plin de forţă care să definească „seminţia" celor care strigau cu sufletul: „Suntem olteni pe viaţă şi moarte.Craiova a fost si va ramane "echipa de suflet a milioane de persoane". Echipa care a adus frumosul si fericirea in inima noastra, intr-o perioada in care comunismul controla totul! O echipa cu ambitie si mandrie, echipa cu cea mai frumoasa istorie. O ECHIPA A IUBIRII, A SPIRITULUI A SPERANTEI CA PUTEM VISA SPRE CEVA MAI BUN .... !!!
Fara curajul si ambitia lui Mititelu de a distruge acest sistem mafiot,campionatul ligii noastre nu ar mai avea farmec,doar cu Steaua si Dinamo in competitie.Petrolul,CFR,Astra,Panduri si Vasluiul,nu au statutul ca fenomen la nr. de suporteri si stare de spirit precum al CAMPIOANEI UNEI MARI IUBIRI sau al Timisoarei si Rapidului.Nu a existat fenomen mai puternic şi mai plin de forţă care să definească „seminţia" celor care strigau cu sufletul: „Suntem olteni pe viaţă şi moarte.Craiova a fost si va ramane "echipa de suflet a milioane de persoane". Echipa care a adus frumosul si fericirea in inima noastra, intr-o perioada in care comunismul controla totul! O echipa cu
Amandoi au dreptate.... amandoi au fost hoti :)). Pai ce suntem prosti??? Da, Mititelu a facut divizari, a dat alte conturi ca sa evite plata impozitelor... toate cu acordul lui Dragomir. Frauda nu s-a facut la comisia de licentiere, ci la LPF care au trimis acte false si Duru nu a avut de ales.
Tu si colegii tai din Gruia o faceti de mult timp .
a invatat si randoomu' sa scrie de pe fantome :))))))))))
EU MA MI.R CUM DE MAY TRAiESTI LA CAT DE BOU ESSTI.ESTI COCALARUL SUPREM SEF DE SEF SI BOSS DE BOSS BOtOSHANeAN CU CAS IN URECHI CE ESTI TU>
Daca s-ar face curatenie in fotbal as merge si cu dracu' in frunte, nu doar cu Mititelu. Daca chelul reuseste sa-i dea pe astia jos merita tot respectul nostru, al tuturor. Eu cred ca in momentele astea trebuie incurajat si ajutat, nu injurat si blamat pentru pacatele lui. Sunt prea mici in comparatie cu putregaiul FRF.
mititelu este singurul puscarias de aici, aia au dat verdictul la distrugerile facute de nenorocitul mititel
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.