Comentarii (41)
macinoiu
macinoiu  •  07 Mai 2026, 19:46
Postat de Hcm27 pe 07 Mai 2026, 19:17

Da, tați, o fii cum spui tu, însă FCSB nu risipește banii țării, >i risipește pe-ai lui GIgi.Stiai, nu?

Banii lui gigi din schimburi de terenuri sau (si) ai nepotului din despagubiri?

Hcm27
Hcm27  •  07 Mai 2026, 19:31
Postat de __Van_Basten pe 07 Mai 2026, 15:56

Ce frumos va fi cand Steaua va invinge fecesebeaua in Superliga.

Ca-i învinge nu ar fii o problema, dar ce te faci când și Nordul și Sudul vor striga:"Hai Steaua"!Care, cine, ce vor înțelege?

Hcm27
Hcm27  •  07 Mai 2026, 19:22
Postat de vidam.juhasz pe 07 Mai 2026, 16:43

Ce bani ți-au împrăștiat AUR, bre? Că ăia n-au stat nicio zi la guvernare?!

Pai banii PSDului nu merg?Au cumva alta culoare sau miros?PSDul vrea sa se transforme și nu prea știe cum s-o facă.Fereasca-ne Dumnezeu de o guvernare PSD-AUR, ca vorba lui Bula:"asta ne mai lipsea ca in rest avem de toate!"

Hcm27
Hcm27  •  07 Mai 2026, 19:17
Postat de .Supremul.. pe 07 Mai 2026, 17:22

S-a mai făcut un ONG cu glorii, muzicieni, oameni de afaceri (sic!), etc., și oare ce s-a întâmplat cu el? AUR nu a fost la guvernare, ce bani putea sa risipească? Fotbal Club Fcsb iubește PSD. Si-a dovedit atașamentul cu bani. Știai, nu?

Da, tați, o fii cum spui tu, însă FCSB nu risipește banii țării, >i risipește pe-ai lui GIgi.Stiai, nu?

KingArthur
KingArthur  •  07 Mai 2026, 17:47
Postat de istet10. pe 07 Mai 2026, 16:56

In viitorul apropiat nu o sa traiesti asa frumusete.

In nici un "viitor":::istorie ăsta crede că mai găsește prost ca Becali !!!!....!!!!

GasKAN
GasKAN  •  07 Mai 2026, 17:45

Nu reiese de niciunde ca, cazarma militara csa steaua armatei infiintata de Mapn in Liga a-4-a Ilfov va promova, in plus acest ministru in ce calitate mai vb , Guvernul a căzut, la revedere !!!...urmează desființarea " clonei talpaniste" !

KingArthur
KingArthur  •  07 Mai 2026, 17:40
Postat de __Van_Basten pe 07 Mai 2026, 15:56

Ce frumos va fi cand Steaua va invinge fecesebeaua in Superliga.

Frumos că ține::: când te uiți în oglindă,se sparge .....!!!!!.....

KingArthur
KingArthur  •  07 Mai 2026, 17:39

Ha-ha-ha și hi-hi-hi, tra-la-la și tri-li-li!!!!!!!! Mirula e istorie fix că boloi,iar nenorocirea aia de csacazarmatalpania are un singur drum "de neîntors"::::: DESFIINȚAREA !!!!!.....!!!!!

utilizator șters
utilizator șters  •  07 Mai 2026, 17:33

Uffff stire grea pentru randumb! O sa isi faca un cont uniti.spre.desfintare'27

.Supremul..
.Supremul..  •  07 Mai 2026, 17:22
Postat de Hcm27 pe 07 Mai 2026, 16:06

Și eu, care ma gândeam ca fostele glorii aniversate azi, pe bună dreptate, "pun mana de la mana" și fac un ONG, Sevilla 86 de pilda, iar la anul CSA Steaua va juca in Superliga României.Ca altfel, nu cred sa se "incurce" cineva cu "aldor Talpan" decât dacă primesc ordin si dacă simpatizează cu PSD sau AUR, ca ăștia împrăștie banii țării și ai noștri pe te miri ce.

S-a mai făcut un ONG cu glorii, muzicieni, oameni de afaceri (sic!), etc., și oare ce s-a întâmplat cu el? AUR nu a fost la guvernare, ce bani putea sa risipească? Fotbal Club Fcsb iubește PSD. Si-a dovedit atașamentul cu bani. Știai, nu?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Comentează