Alte știri din fotbal
Daniel Pancu are de luat deja o primă decizie la Rapid
0
Dinamo la cota 2.400! Cu cine au avut „câinii” cele mai multe victorii din Liga 1
0
Edi Iordănescu, asaltat de CFR Cluj după plecarea lui Pancu! » Răspunsul ferm al antrenorului + salariu record pentru Superligă
1
Șelimbăr rămâne în Liga 2! » CS Dinamo retrogradează după primul sezon în eșalonul secund
2
Știri din fotbal internațional
Bruno Fernandes, desemnat cel mai bun jucător al sezonului din Premier League
0
Forbes a actualizat Topul 50 al câștigurilor sportivilor » Cine este liderul din 2025 + Patru fotbaliști în primii 20!
0
Candidatura lui Florentino Perez la președinția Real Madrid, validată
0
Au furat bara porții rivalilor și au dus-o în tribună! Scene incredibile la barajul pentru promovare
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
6 morți și 39 de răniți: Vladimir Putin promite să se răzbune și acuză ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
contractele se fac in 4 exemplare ,unu se inregistreaza la frf,liga sau ajf dupa caz ,unu la circa financiara ..iar celelalte doua ramase ramine unu la club iar altu la jucator ,nu cred ca mititelu avea posibilitatea sa puna mina pe toate cele 4 exemplare sa adauge sau sa midifice ceva ..parerea mea
Am pus -o , așa, ca fapt divers. De fapt, îmi e rușine de rușinea prin care trece Știința . Ce vină o fi avut ea în toată chestiunea asta? Sunteți ca vulturii pleșuvi ce se se bat pe un hoit ! Baftă!
booveanu ... in final ... va lua de la fiecare om care nu iubeste sa fie TZEPUIT ... CATE UN CASTRON CU MURE !
Muică îți dăm noi ție. Dacă nu te saturi, îl chemăm și pe Mititelu să îți ofere prilejul de a constata cu papilele tale gustative dacă e așa cum l-ai etichetat tu!.
Contractele erau înregistrate la frf și lpf, deci logic că au fost semnate înainte de dezafiliere. Clauzele de reziliere fac parte integrantă din contract și sunt semnate de ambele părți (club și fotbalist), nu sunt ciorne pe care le măzgălești cum vrei tu. Tu crezi că putea vreun jucător să evolueze în campionat dacă n-avea contract înregistrat? Tu crezi că riscă cineva de la Craiova să depună acte false la Curtea de Apel? Tu crezi că mai semna vreun fotbalist clauze de reziliere după ce clubul fusese dezafiliat? MĂ, DAR VOI GÂNDIȚI SAU AVEȚI CAP SĂ NU VĂ PLOUĂ ÎN GÂT????
Mititelu este un oltean prost muica .
Clauzele au fost înscrise pe contracte înainte, sau după dezafiliere? Asta-i întrebarea ! Meșterii grafologi să judece!
Dar Sandu cand a pus clauze de reziliere lui Piti - de 1 milion si Deaconu -250.000 de EURO, care sunt doar niste angajati, salariati ai unei insitutii, cum e???!!
deasta ati luat jumate de echipa de la ei ,ca jucau bambilici? inseamna ca prepelita e o piesa dintr-o formatie care joaca bambilici
Și cam ce performanțe au, prin ce s-au remarcat? Ia uită-te câte goluri are Fl. Costea în Liga 1 și câte au păcălicii ăia 2 de la 5teaua. Până să-i fie rupt piciorul sub ochii omului vostru brichetă, Fl. Costea era golgheterul României, iancu și stancu sunt momentan la stadiul de speranțe. Să nu îmbătrânească așa, doar aveți deja experiența lui ochiroșii ăla............
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.