Comentarii (44)

legendavisinie  •  09 Ianuarie 2020, 17:11

Scenografia fcsbiștilor, cea cu veste roșii și albe, va rămâne mereu de referință.

cpt.ahab  •  10 Ianuarie 2020, 08:10

Asta ar fi fost culmea! Să fie ultrașii exemplu de bună stăpânire a limbii române! În țara lui Dăncilă fost prim-ministru, a lui Iohannis "microfonează, eliminează" președinte și a lui Turcan "propaghează" viceprim-ministru! În țara în care majoritatea absolvenților de facultăți nu-s capabili să facă deosebirea între să fii și să fi!

miki123  •  09 Ianuarie 2020, 19:56

Dupà cum bine se poate observa, gspistijijisti, scot in evidenta greselile dinamovovistilor si rapidistilor!?! Mioarele din pipera sunt menajate......de ce oare?!? Simplu, branzika din pipera, este expirata......dar este gratis!!

catalynn  •  09 Ianuarie 2020, 18:47
Postat de Vasiliu Daniel pe 09 Ianuarie 2020, 18:17

Catalyn cainele lui talpan :)) cum aude Steaua .. ham ham ham .. incepe sa latre .. trist .. what about your spine ?!!

Bai tăntălăule, corect era “How about your spine?!“ :-)))))) Dar ce pretenții sa am de la un fcsbist care nu stăpânește nici româna măcar?! :-))))) Pur și simplu sunteți cei mai penibili spectatori, ca suporteri nu va pot numi nici in gluma!

standart  •  09 Ianuarie 2020, 16:56

Oameni de cultura... Si gararii si gazarii!

steaua.libera  •  10 Ianuarie 2020, 00:05

“Diavoli Vișini”, așa era

doomsday2000  •  09 Ianuarie 2020, 16:49

Băi, vă e frică de coregrafii dinamoviști de evitați să-i pomeniți cu "A-ți așteptat curieratul pentru titlul 24 ?"

Dinu Stefan  •  09 Ianuarie 2020, 22:30
Postat de catalynn pe 09 Ianuarie 2020, 20:42

Nu ratez nici cea mai măruntă ocazie sa rad de fcsbisti! :-))) In câteva luni fcsb va fi dezafiliată și facem pariu ca nu va fi picior de clincenean p-aci! :-))))

cataline,faptul ca talpan varianta dinamovista nu si-a intrat in rol pana acum tine de OZU ! cat despre FCSB care va fi dezafiliata....in efemera sa existenta de vreo 2 decenii,plus minus 5 ani,a realizat mult mai mult decat va realiza steaua acs academia regal devenita scoala de fotbal rapid,in cele 2 decenii,plus minus ani cat i-a trebuit sa promoveze in liga profesionista liga II ...cat despre echipa ta de suflet,din stefan cel mare ,se pare ca a fost rapita de dinca !

Dinu Stefan  •  09 Ianuarie 2020, 22:21
Postat de catalynn pe 09 Ianuarie 2020, 21:00

Dar nici prezenta la meciuri nu minte ... 93 bilete vândute la meciul cu Astra :-)))) Dar sa zicem ca e așa cum spui, aia care susțin fcsb sunt fcsbisti care urăsc din ficați Steaua și pe steliști, un sentiment, recunosc!, reciproc!

Sindromul „Diavolii vișini” ??? poate sindromul mioritza ! cat despre calin catalin file din poveste,bro,noi fcsb-istii de azi,fosti stelisti din 1970,nu uram echipa lui talpan..nu-nu ! noi uram echipa Academia Regal Sport Club Bucuresti devenita in 2018 ACS “Centrul de performanta Rapid Bucuresti”,echipa lui raducioiu din care a renascut steaua ta si a lui talpan !!!

catalynn  •  09 Ianuarie 2020, 21:00
Postat de hhannibal pe 09 Ianuarie 2020, 20:46

Vezi ca 95% dintre stelisti tin cu...FCSB!:))) Sondajele nu mint...

Dar nici prezenta la meciuri nu minte ... 93 bilete vândute la meciul cu Astra :-)))) Dar sa zicem ca e așa cum spui, aia care susțin fcsb sunt fcsbisti care urăsc din ficați Steaua și pe steliști, un sentiment, recunosc!, reciproc!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • •••
  • 5