Comentarii (18)

1923rapidgiulesti  •  13 Martie 2020, 15:25

Toate la timpul lor,spaga la partid in primul rand...

1923rapidgiulesti  •  13 Martie 2020, 15:23

Vor vinde primarul&securistii poimarti...

Adrian Gabriel  •  13 Martie 2020, 09:33

Cum apar “prietenii” lui AMP,ies si investitori..Care dispar in timp..???????????????? Ziaristi zero...

jack_the_stripper  •  13 Martie 2020, 07:48

Mi-amintesc ce-mi zicea bunicul, Gott hab ihn selig, cu mulți ani în urmț. Cică, spre sfârșitul războiului, vecinii lui români îl tachinau: „Vin americanii!” Și ați văzut cine-a venit... ;-)

Marian Iordachescu  •  13 Martie 2020, 02:26

Tineti minte ce va spun Promoveaza doar doua echipe ce activeaza acum ln liga 2 Echipa din liga 2 , care merge la baraj nu are nici-o sansa Va promova UTA si Vointa Saelele ( Turis Turnu Magurele ) , echipa lui Dragnea., iar Rapidul ,Petrolul nu vor intra nici una in primele 4

schoenbirk  •  13 Martie 2020, 00:34

Finalul oricărui film cu investitori americani este : “A murit americanul !”

Mario Durm  •  12 Martie 2020, 23:26
Postat de nikolas. pe 12 Martie 2020, 23:04

Vine FALIMENTU care in americana inseamna ADIOS fotbal.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

nikolas.  •  12 Martie 2020, 23:04

Vine FALIMENTU care in americana inseamna ADIOS fotbal.

krnevic  •  12 Martie 2020, 22:56

Este Nicky Radoi, un romano-american stabilit in america, casatorit cu o romanca , are cetatenie de acolo, iar mai presus de toate este Rapidist si are bani destui. Are afaceri cu transportu maritim.

valeri.gazzaev.always.here  •  12 Martie 2020, 22:52
Postat de Amedeo Fuq pe 12 Martie 2020, 22:46

Sunt rapidist de 60 de ani, actualul sediu al Rapiduletului este in cladirea in care muncesc si am posibilitatea de a cunoaste mai bine ce se intampla la club. Am avut sperante in renastere cat timp a fost Nico implicat. Mi-a parut teribil de rau cand a plecat dar speranta a ramas in Pancone. Acum a plecat si el (nu discut daca a fost sau nu bun ca antrenor ci cum a plecat). Speranta mea moare incet... La noi cumpara clubul un american (ati uitat oare de alt"entuziast" Valerii Moraru?). Din ce vad avem aceeasi sansa ca Dinamo care va fi "cumparata" de un arab. Sa speram ca ma insel, dar nu cred

Multi inainte ! Ai o varsta respectabila. Nu pot sa-mi permit sa iti ofer sfaturi, dar speranta e cea care ne duce mai departe, nu doar in fotbal, ci si in viata. Speranta ne da putere. In ultimii ani au fost momente grele, tulburi. Cred insa ca va iesi soarele si pe strada noastra. Rapid e un club prea important pt a nu renaste din nou. Nu in ultimul rand , vreau sa spun ca Decebal e un tip informat. Tine mult la Rapid. Nu cred ca ar fi lansat o asa fumigena despre clubul nostru, daca nu exista o sansa reala , chiar daca e greu de cuantificat acum, ca acest lucru sa se intample. Hai Rapidu ! Sa ne pastram optimismul.

  • 1
  • 2