Comentarii (18)

Amedeo Fuq  •  12 Martie 2020, 22:46

Sunt rapidist de 60 de ani, actualul sediu al Rapiduletului este in cladirea in care muncesc si am posibilitatea de a cunoaste mai bine ce se intampla la club. Am avut sperante in renastere cat timp a fost Nico implicat. Mi-a parut teribil de rau cand a plecat dar speranta a ramas in Pancone. Acum a plecat si el (nu discut daca a fost sau nu bun ca antrenor ci cum a plecat). Speranta mea moare incet... La noi cumpara clubul un american (ati uitat oare de alt"entuziast" Valerii Moraru?). Din ce vad avem aceeasi sansa ca Dinamo care va fi "cumparata" de un arab. Sa speram ca ma insel, dar nu cred

jack_the_stripper  •  13 Martie 2020, 07:48

Mi-amintesc ce-mi zicea bunicul, Gott hab ihn selig, cu mulți ani în urmț. Cică, spre sfârșitul războiului, vecinii lui români îl tachinau: „Vin americanii!” Și ați văzut cine-a venit... ;-)

Marian Iordachescu  •  13 Martie 2020, 02:26

Tineti minte ce va spun Promoveaza doar doua echipe ce activeaza acum ln liga 2 Echipa din liga 2 , care merge la baraj nu are nici-o sansa Va promova UTA si Vointa Saelele ( Turis Turnu Magurele ) , echipa lui Dragnea., iar Rapidul ,Petrolul nu vor intra nici una in primele 4

deusdat  •  12 Martie 2020, 22:40

Nu e niciun american. Eu am auzit că e șeicul lui Dinamo, s-a răzgândit după ce dat ochii cu Prunea. ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1923rapidgiulesti  •  13 Martie 2020, 15:25

Toate la timpul lor,spaga la partid in primul rand...

1923rapidgiulesti  •  13 Martie 2020, 15:23

Vor vinde primarul&securistii poimarti...

Adrian Gabriel  •  13 Martie 2020, 09:33

Cum apar “prietenii” lui AMP,ies si investitori..Care dispar in timp..???????????????? Ziaristi zero...

schoenbirk  •  13 Martie 2020, 00:34

Finalul oricărui film cu investitori americani este : “A murit americanul !”

Mario Durm  •  12 Martie 2020, 23:26
Postat de nikolas. pe 12 Martie 2020, 23:04

Vine FALIMENTU care in americana inseamna ADIOS fotbal.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

nikolas.  •  12 Martie 2020, 23:04

Vine FALIMENTU care in americana inseamna ADIOS fotbal.

  • 1
  • 2