Alte știri din fotbal
Prima reacție de la U Cluj vizavi de controlul antidoping la finala campionatului: „Este o procedură”
0
Antrenorul din Superliga s-a răzgândit și rămâne și în sezonul următor: „Am avut o altă discuție”
0
Atmosferă sud-americană la finala campionatului! Sold out la Craiova - U Cluj
0
„Trădare” în Premier League! Pleacă de la Arsenal la Manchester City
0
Știri din fotbal internațional
Cutremur în Serie A » Sarri s-a enervat și pleacă de la Lazio înainte de „Derby della Capitale”
0
Belgia a anunțat lotul final pentru Campionatul Mondial » Absenți de la Chelsea și Juventus
0
Scandal la conferința de presă! » Înainte de „cel mai scump meci din lume”, antrenorul întrebat frontal: „Sunteți un escroc?”
0
David Beckham a devenit primul sportiv britanic miliardar » Averea colosală pe care o are
0
Lifestyle
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Alexandra Căpitănescu, primul mesaj după ce s-a calificat în finala ...
Libertatea
Femeia din Sibiu care și-a omorât mama pentru a pune mâna pe avere s-a ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 20 de județe din România. Harta ...
Libertatea
Pai ce facem bre nea zaruleț, spunem ca sa făcut dreptate și ca FCSB nu este continuarea Stelei. Dar tu și cu Tudorel și alți generelai va cam contraziceți singur spunând că : dacă începem noi sa spunem cu a luat Becali STEAUA. Pai stai bre, deci Becali a luat Steaua da. Steaua. Pai atunci procesul at rebui sa fie pe alta tema,gen modul cum a luat Becali clubul .Și atunci ar trebui niște mâncători din armata sa răspundă pentru asta .
OK, "eterna terra nova", dar spune-ne si nou care dintre ele? Aia, fosta a mititelului, bagata-n faliment de idolul tau picurca? Can si-a pus clauza in contract de 7 meleoane euro si a facut tot posibilul sa ajunga in situatia de a fi alungat de la echipa? L-a dat pe mititel in judecata si si-a "cerut" banii, Universitatea Craiova, cea istorica, echipa lui Oblemenco, Beldeanu, Balaci, Stefanescu, Camataru, Lung, etc. a ajuns in faliment .... Fa plecaciuni lui picurca in continuare!
La mintea lui de barbugiu, crede ca insistența e cheia succesului. Ca orice barbugiu, alege soluția convenabila lui, chiar ilegală. De o moralitate sub nivelul hoților de buzunar, Piturcă are, evident, niște câștiguri din promovarea csa. Omul care a antrenat nationala dar nu are niciun trofeu ( ca antrenor) cu vreo echipă este depășit de noile realități din lumea fotbalului modern. Gratis un sfat : du-te la Orodel, cultivă praz și vei fi mai apreciat!
Acest individ (care a fost prins trisand la jocuri de noroc) a distrus 2 echipe. Steaua-FCSB, si Craiovele. E trist ca acest personaj mai are tupeu sa comenteze. I-a jegmanit pe toti de bani si mai are tupeu sa spuna ceva.
S-a facut lumina doar cei desprinsi de realitate cred ca 10sb nu e o clona
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.