Alte știri din fotbal
Veste nesperată la Universitatea Craiova » Când revine pe teren Pavlo Isenko
0
Takayuki Seto, prezentare lângă ARO: „Noul motor de la mijlocul terenului”
0
Doar doi jucători din lotul Corvinului erau născuți la ultimul meci al Hunedoarei în prima ligă
0
Vor titlul în Superliga, dar au fost bătuți clar de Gloria Bistrița, cu 4 zile înaintea debutului oficial
0
Știri din fotbal internațional
Antrenorul din Superligă care a anticipat corect marea dezamăgire a Mondialului mai face un pronostic: „Aceasta e finala!”
2
Minutele magice apropiate pauzelor de hidratare » Cum variază media golurilor marcate la Cupa Mondială 2026!
0
Radu Banciu, monolog controversat: „Ai voie să pui 11 negri în echipa Franței, dar ei nu sunt francezi și nu vor fi niciodată”
8
Top 5 controverse ale Campionatului Mondial
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
1
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
0
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Ce s-a vorbit în spatele ușilor închise la Cotroceni: variantele de premier ...
Libertatea
Motivul pentru care Marian Ceaușescu l-a urmărit pe Ilie Bolojan cu o cușcă ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT | Franța – Spania, semifinale Cupa Mondială 2026, de la ora ...
Libertatea
Jenant e si cand iti da arbitrul un penalty moka , sa-l ratezi si pe ala !!! Pancu antrenor ? Poate , dar de tzurca !!!!!!Ce mai vrei mai antrenorul lui Peste sa pleci , sa fii batut cu pietre ?????
Sa promovatzi ... cand v@ dau eu voie ... Rrrrrapid !
....referitor la evoluția echipei...; " din *** nu poti face bici , ba sa si trosneasca " !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
....referitor la evoluția echipei...; " din *** nu poti face bici , ba sa si trosneasca " !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Singura soluție e să-l îmbete careva pe Pancone, după aia semnează el orice, inclusiv demisia. N-ar trebui să fie așa de greu :)))
Anul 1948(forever...cat de prost poate fi un mameluc?), an sinistru pt sportul romanesc! Au fost inventate cele doua adunaturi staliniste, steaua si dinamo!! Tu nici macar nu esti stelist, tu esti fcsbist.....adica dauna totala!!!! Toate *** posteaza de Craiova si Rapid!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nici pe tusa nu ar merita sa mai stea nici macar "pe tusa"... I se cere demisia? Si ce daca? Se pun suporterii cu de-alde Pancu? Cu Corsicanu si Burca? Preupuneam, intr-o alta postare, ca in contractul lui Pancu nu este o clauza ce tine de performanta, de atingerea unui obiectiv! Cu o asemenea clauze in contract, Pancu era de mult "out" iar Rapidul mai putea spera la promovare! Sigur, asta doar daca din conducerea clubului, nu ar mai face parte cei ce l-au indepartat Constantin Schumacher (fara-ndoiala, a fost "sapat" adanc, zdravan de Pancu). Una peste alta, se poate zice ca staful Rapidului, culege ce a semanat pe un "teren nefertil", pe post de Pancu! La ce sa te astepti, de la cel ce declara cu emfaza ca "nu am de invatat de la nimeni"? Acum insa, este timpul sa invete ca viata de antrenor depinde de performanta, nu de declaratii!
Nu vreau sa intru in polimica cei care iubesc cu adevarat culorile alb visinii dar *** care se manifesta in tribune .....in cel mai fericit caz ar trebui sa fie pusi in lanturi si dusi sa curete domeniul public . Orice om cu un pic de discernamant poate realiza ca violenta verbala si manifestarile din giulesti ( vezi pungutele galbene , obiectele din tribuna , bataile incasate de oficiali ai oaspetilor ....etc) ,nu au nimic in comun cu fotbalul si incurajarea echipei favorite . Puneti *** la munca silnica indiferent ce echipe sustin ! Doar asa ne putem duce copii pe stadioane .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu credeam că Pancone și-a dat el demisia, nu că i-au cerut-o ***. E ”antrenor” de un an și jumătate și Rapid tot varză a rămas. Ce pretenții putea să aibă în fața unui antrenor autentic cum e Dorinel Munteanu? Reșița merita victoria, clar.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cat de nesimtit poti sa fii Pancule incat sa nu demisionezi ?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.